UTorrent virüslü müdür?

Çok çok uzun yıllardır kullandım hala da kullanıyorum. Hatta 2 gün önce Alen Wake 2 indirdim. Bilindik siteden indiriyorum. Sistemi yeni aldığım için son çıkan bütün oyunları indirdim. Ayrıca lisanslı kaspersky antivirüs kullanıyorum. Virüslük bir durum yaşamadım.

Selam. UTorrent'den GTA 4 indirmeyi düşünüyorum virüslüyse indirmeyeceğim yardımcı olursanız sevinirim.
UTorrent yüklerken "next" tuşuna abanırsanız yanında reklam uygulamaları gelebiliyor, onun dışında artık bir zararı yok. Eski sürümlerinin kurulum ekranlarında mining yapan virüs seçeneği varmış, kötü namı ondan.
GTA 4 indirdiğiniz kaynağın linkini atamazsınız, biz de güvenilir bir yer atamayız. Yabancı kaynaklardan araştırmanız iyi olur, neyin ne olduğu bu camiada belli.
Paranız olduğu takdirde oyunu almanız tavsiye edilir tabii.

Ben olsam gider para verirdim bu tur seyler virus olur. Cunku adam gidiyor parali seyi bedava yapiyor. Hiçbir insan bedava bir şey yapar mi sonucta.

Orrent virüs değil, bir dosya iletişim protokolü. Torrent üstünden indirdiğiniz içerikler tamamen sizin sorumluluğunuzda. Bundan dolayı zararlı yazılım da bulaşabilir, hiçbir şey olmayabilir de. Gidip virüslü içerik indirirseniz bunda Torrent'in suçu olmuyor. Ancak genel olarak bilindik yerlerden indirdiğiniz dosyalarda sorun çıkmaz, genelleme yapmak doğru değil elbette, virüs taramasını asla aksatmayın. İndirdiğiniz yer önemli. qBittorrent kullanın bu arada. Diğerleri adw.

Şu lafı bir salmadınız gitti "hiçbir insan bir sana bedavaya verir mi" 😃😃😃 evet bal gibi veriyor evire çevire ücretsiz bedava veriyor bedava hiçbir şey senden almıyor gayet de temiz yapıyor, bu siteler güvenirlik namı salarak popüler olup para kazanmaya çalışıyor.

Ben olsam gider para verirdim bu tur seyler virus olur. Cunku adam gidiyor parali seyi bedava yapiyor. Hic bi insan bedava bisey yapar mi sonucta.

Torrent virüs değil, bir dosya iletişim protokolü. Torrent üstünden indirdiğiniz içerikler tamamen sizin sorumluluğunuzda. Bundan dolayı zararlı yazılım da bulaşabilir, hiçbir şey olmayabilir de. Gidip virüslü içerik indirirseniz bunda Torrent'in suçu olmuyor. Ancak genel olarak bilindik yerlerden indirdiğiniz dosyalarda sorun çıkmaz, genelleme yapmak doğru değil elbette, virüs taramasını asla aksatmayın. İndirdiğiniz yer önemli. qBitTorrent kullanın bu arada. Diğerleri Adw.
Hayır beleşe vermiyor kendileride reklamlardan vs illaki para kazanıyor.

Hiçbir şey olmaz dostum senelerdir kullanıyorum crack oyunları bir şey olmuyor zaten olursa da kendini belli eder kasmalardan donmalardan onu da Görev Yöneticisi'nden tanımadığın bir EXE dosyası varsa dosya konumunu açıp sonra görevi sonlandırıp silebilirsin kalıntıları da %temp% temp veya roamingden silebilirsin dostum.

uTorrent virüslü değildir, indirdiğin dosya virüslü olabilir. Size tavsiye qBittorrent kullanın.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı