Çözüldü R5 1500X AB350 Pro 4'den R7 5700X MSI B550 güncellemesi sonrası mouse takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ahmet.Yılmaz

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16 gb 3200 mhz
SSD veya HDD modeli
SSD JAMESDONKEY 240 GB
Ekran kartı
NVIDIA GEFORCE GTX 1060 6GB
Anakart
MSI MAG B550 Tomahawk
İşlemci
AMD RYZEN 7 5700X
Arkadaşlar eski parçalarımı değiştirdim AMD Ryzen 5 1500X Quad Core Processor vardı bir de anakart AB350 Pro4 vardı. Onları AMD Ryzen 7 5700X ve MSI B550 ile değiştirdim ve bir süre sonra mouse bir süre takılıyor sonra bir süre sonra kendine geliyor düzeliyor. YouTube'da falanda oluyor aynısı sadece oyunda değil ara ara oluyor düzeliyor mouse da bundan önce bir sorun yoktu mousedan olabilir mi? Yoksa parçalarda bir sorun olabilir mi bilginiz var mı? Mouse ASUS ROG Pugio II kablosuz.

Çözüm
BIOS'ta Legacy USB Support açık mı? Açıksa kapatıp tekrar deneyin.

Ayrıca Latencymon indirip çalıştırın, o sırada Youtube gibi sisteme çok yük bindirmeyecek uygulamalar kullanın. Fare takıldığında Latencymon'u durdurup uygulamanın ana sayfasının ve Drivers penceresinin ekran görüntüsünü paylaşın.
BIOS'ta Legacy USB Support açık mı? Açıksa kapatıp tekrar deneyin.

Ayrıca Latencymon indirip çalıştırın, o sırada Youtube gibi sisteme çok yük bindirmeyecek uygulamalar kullanın. Fare takıldığında Latencymon'u durdurup uygulamanın ana sayfasının ve Drivers penceresinin ekran görüntüsünü paylaşın.

Çözüm
BIOS'ta legacy USB Support açık mı? Açıksa kapatıp tekrar deneyin.

Ayrıca latencymon indirip çalıştırın, o sırada YouTube gibi sisteme çok yük bindirmeyecek uygulamalar kullanın. Fare takıldığında Latencymon'u durdurup uygulamanın ana sayfasının ve drivers penceresinin ekran görüntüsünü paylaşın.

Şu an düzeldi bir sorun çıkmadı şu ana kadar yine çok nadir 1 2 kere oldu Max. Onun dışında FPS yüksek oldugu halde arada takılıyor bilgisayar komple darboğaz mı oluyor anlamadım tam.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı