R5 1500x sisteme ekran kartı tavsiyesi

KremlinFedaisi

Hectopat
Bilgisayar sistemimde Ryzen 5 1500X işlemcim bulunmakta şu anda ekran kartı olarak ise ASUS 1050 Ti mevcut. Ekran kartımı güncellemek istiyorum, diğer ekipmanlarımda eksiklik yok 16 Gigabyte 2 X 8 Dual channel 3000 MHZ bellek bulunmakta ve anakartım MSI marka A320M Pro-vh Plus modelidir. SSD gibi diğer donanımsal parçaları tek tek yazmıyorum ama bana göre bilgisayarımın tek eksiği ekran kartının zayıf olması. Bütçe olarak 1,5000 TL - 2,000 TL arasında bir kart istiyorum tabii elimdeki ekran kartını almak isteyen olursa bütçeyi arttırabilirim garantisi mevcuttur Vatan Bilgisayar'dan alınmıştır 1 yıldan daha fazla garantisi olduğunu belirtmeliyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada'da tam 2.000 liraya RX Vega 56 var Sapphire Pulse olması lazım, verdiğiniz aralıktaki en iyi performans verecek ekran kartı odur benim bildiğim kadarıyla. RTX 2060'la boy ölçüşen bir kart.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı