R5 1500X ve GTX 1050 Ti PUBG performansı

Lenos

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3200-3300 TL net bir para var elimde PUBG oynaycak bilgisayar araştırması yapıyorum. Sizce bu sistem yeterli mi ?

upload_2017-9-16_17-54-18.png

Yeterli değil diyorsanız PUBG için bir sistem oluşturursanız çok memnun olurum. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 3200-3300 TL net bir para var elimde PUBG oynaycak bilgisayar araştırması yapıyorum. Sizce bu sistem yeterli mi ?

Eki Görüntüle 259781

Yeterli değil diyorsanız PUBG için bir sistem oluşturursanız çok memnun olurum. İyi forumlar.

Sistem yeterince iyi, ancak hız aşırtma yapmayacaksanız B350 anakart yongası önermem. Daha düşük an kartlara bakabilirsiniz. Aynı zamanda Ryzen R5 1400 de yeterince iyi. Yani yaklaşık 250 TL açığa çıkıyor. Bununla da 1050Ti versiyonunuzu Evga SOC /Asus Strix yapabilirsiniz.

Sistem yeterince iyi, ancak hız aşırtma yapmayacaksanız B350 anakart yongası önermem. Daha düşük an kartlara bakabilirsiniz. Aynı zamanda Ryzen R5 1400 de yeterince iyi. Yani yaklaşık 250 TL açığa çıkıyor. Bununla da 1050Ti versiyonunuzu Evga SOC /Asus Strix yapabilirsiniz.
Bence de çok doğru. Ama açığa çıkan 250 TL ile Amazon'dan GTX 1060 3 GB modelini alırdım ben olsam. Evga veya Asus modelleri vergi kargo dahil 265 dolara denk geliyor.

5.jpg

HDD sonra alabilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı