R5 1600 AF ile RX6600 darboğaz yapar mı?

ZamanTaciri

Kilopat
Yer
Çanakkale
Daha fazla  
Meslek
Gıda Laboratuvarı'nda Analist
Sistemim de R5 1600 AF ve 500W +85Plus güç kaynağı var. 1080p Ultra ayarlarda darboğaz yaşar mıyım? Yaşarsam ne kadar yaşarım? İnceleme videosu falan bulamadım o yüzden soruyorum. Teşekkür ederim.

1080P'de yaşarsın büyük ihtimal. Tahminen bi' 10-15% civarı görülebilir. Ama soğutucu, anakart ve PSU ve silikon iyi ise bi' OC yaparak darboğaz azaltılabilir.

Ekran kartına 10 bin vermek yerine 17 bine yeni sistem alayım. Hangisini önerirsiniz?

Ekran kartına 10 bin vermek yerine 17 bine yeni sistem alayım. Hangisini önerirsiniz?

İkinci sistemde kronik sorunlu SSD var.

İki sistem de bana pek iç açıcı gelmedi, piyasayı aramak bana artık işkence gibi geldiği için şu hocaları bi' etiketleyeyim.

@kino @messinicocugu @EREN SATAR

Attığınız sistemlerden 1. daha iyi ama ben bunu önerebilirim parça kalitesi olarak daha iyi ekran kartı dışında:
1. attığınızı da alabilirsiniz her siteye baktım ama parça kalitesi olarak en iyilerden biri bu.

Son düzenleme:

İki sistem arasından üstteki daha mantıklı.

Attığınız sistemlerden 1. daha iyi ama ben bunu önerebilirim parça kalitesi olarak daha iyi ekran kartı dışında:
1. attığınızı da alabilirsiniz her siteye baktım ama parça kalitesi olarak en iyilerden biri bu.
Teşekkür ederim. Bunu almayı düşünüyorum şuan.

Geri
Yukarı