R5 1600 AF ile RX6600 darboğaz yapar mı?

Hocam hiç bişeyi değiştirmeyip SSD yi 1TB olarak değiştirince 17 bine geliyor. Öyle alabilirim. Sanırım Kasa ve güç kaynağıda kaliteli.

SSD'yi 1 TB yapacağına 1 TB WD Blue HDD ekle derim. Daha avantajlı, dediğim özelleştirmeler kritik olduğu için onları yapmanı tavsiye ederim. Güç kaynağı orta seviye, kasa meh.
RX 6600 olarak bir de bu var ama bazı parçaların değiştirilmesi gerek:

Bunu direkt eleyelim bence hocam. İnsanlığa hakaret gibi geldi bu sistem bana. :D

Armor'un soğutma bloğu Mech modellerin bir tık aşağısında.

Hocam bunu da özelleştire özelleştire 17k seviyesine getirdim desem ne dersiniz? 😅

Anakart --> B450M Pro VDH.
RAM --> Kingston Fury Beast.
SSD --> KC2500 500 GB.

Tabii bunun avantajı ekstradan klavye + mouse ile geliyor. 16.500 TL falan sistemin kendisi yani. Ekran kartı Mech serisi genelde ısınan modeller içeriyor.
Hocam bu dediklerinizi yapıp 1TB SSD ile sipariş veriyorum şimdi sıkıntı yok değil mi?

Hocam bu dediklerinizi yapıp 1TB SSD ile sipariş veriyorum şimdi sıkıntı yok değil mi?

Hangi SSD'yi seçtin? KC2500 mü? Eğer öyleyse verebilirsin, ben açıkçası 500 GB KC2500 + 1 TB WD Blue tercih ederdim. Depolama açısından daha avantajlı, OS'i SSD'ye kurup oyunları HDD'ye atarsın o bakımdan.

Hangi SSD'yi seçtin? KC2500 mü? Eğer öyleyse verebilirsin, ben açıkçası 500 GB KC2500 + 1 TB WD Blue tercih ederdim. Depolama açısından daha avantajlı, OS'i SSD'ye kurup oyunları HDD'ye atarsın o bakımdan.

Kingston 1TB A2000 NVMe Okuma 2200MB-Yazma 2000MB M.2 SSD (SA2000M8/1000G​

Bunu seçtim hocam. HDD kullanmak istemiyorum. Oyunları ve işletim sistemide SSD olsun ve 1TB bana yetiyor. Şuan ki sistemimde 1TB HDD var zaten olmadı onuda takarım.

Kingston 1TB A2000 NVMe okuma 2200 MB-yazma 2000 MB M.2 SSD (SA2000M8/1000G​

Bunu seçtim hocam. HDD kullanmak istemiyorum. Oyunları ve işletim sistemide SSD olsun ve 1TB bana yetiyor. Şu anki sistemimde 1TB HDD var zaten olmadı onu da takarım.

He tamam bu da olur, kendi SSD'min 1 TB sürümü. :D

Sen bilirsin HDD konusunda benimki öneriydi, hayırlı olsun diyelim.

Geri
Yukarı