R5 1600 AF sabit 3.6g Hz yapma

Son düzenleme:
@Mustafa773

Yeterlidir, yap bakalım sonuçları atarsın.

@Mustafa773

Yeterlidir, yap bakalım sonuçları atarsın.
1643372960438-126518490.jpg

Hocam 10 dakika maks bu kadar görüyor ne yapayım

Sadece 1 derece yükselmiş ki bu da güzel. Bence OC'yi burada tamamlayıp oyun testi yapabilirsin, ileride stok fandan kurtulursan daha iyi bir OC yapılabilir.
Evet evet hocam stok fanı kullaniyorum çok kötü güzel bir soğutucu alıcam, soğutucu ile daha iyi değerler alabilirim
Sadece 1 derece yükselmiş ki bu da güzel. Bence OC'yi burada tamamlayıp oyun testi yapabilirsin, ileride stok fandan kurtulursan daha iyi bir OC yapılabilir.
Valla hocam size ne kadar teşekkür etsem az bir siz yardımcı oluyorsunuz :) şimdi oyun testlerine bakıyım sonuçları söylerim

@Mustafa773

Yetersiz bir soğutucu Wraith Stealth, R5 3600 ile kullanabilmek için CPB kapatmak lazım. Wraith Prism'e geçsen en azından silikonuna göre çok iyi bir OC yapılabilir.

Valla hocam size ne kadar teşekkür etsem az bir siz yardımcı oluyorsunuz :)

Her zaman efendim. :)

@Mustafa773

Yetersiz bir soğutucu Wraith Stealth, R5 3600 ile kullanabilmek için CPB kapatmak lazım. Wraith Prism'e geçsen en azından silikonuna göre çok iyi bir OC yapılabilir.

😀😊
@Mustafa773

Evet hocam r5 3600'e geçince zaten soğutucu alicam zaten şart hocam wraith stealth ile alev alır
@Mustafa773

Tekrardan çok çok teşekkür ederim hocam.

Son düzenleme:
@Mustafa773

Rica ederim, test sonuçlarını bekliyorum. :)

@Mustafa773

Hocam bu arada csgo da en az +100 fps alıyorum 😀 bir arkadaş bende o değerde yaptim farketmedi demisti yalan bilgimi verdi acaba

Hocam bu arada CS:GO'da en az +100 FPS alıyorum 😀 bir arkadaş bende o değerde yaptim fark etmedi demisti yalan bilgi mi verdi acaba?

Oyun ayarları, çözünürlük etki eder buna.

Geri
Yukarı