R5 1600 AF sıfırı piyasada var mı?

Bizim ebeveynler kalın kafalıdır kardeşim. Orta ve düşük gelirli ise durum daha da vahim. İnternette aynı fiyata daha iyisi toplanır deyin. Anlamıyorsa bilgisayar toplamaktan vazgeçin derim. Zira ısrar eder internette topladığınız parçalarda donanımsal hata çıkarsa sorumlusu sensin der ve babanız başınıza ekşir.
Hocam vallahi bıktım.İnternetten bakalım diyorum,direk kızgın triplerine giriyor.Küçüklükten beri 2 pc topladık bilgisayarcıdan güç bela düşük bütçe.Zamane oyunlarını bırak açmayı direk kapatıyordu kendini.Lol,zuladan ibaretti oyun kültürü.Hatta bir ara assasin creed açtı,o oyunu yıllarca oynadım hikaye bitmesine rağmen :).Şimdiki durum şu:bu bilgisayarcı bizi kazıklıyor kesin dedi.Başka tanıdığının bilgisayarcısına bakacak :) .Ben de tecrübesiz olduğumdan internetten parça aldığımda bozuk çıkar diye korkuyorum.İnternetten alsam sorun yaşama ihtimalim ort % var mı abi yoksa şans işi mi biraz.Çünkü mis gibi pc topladım diyelim internetten.1 yıl sonra normal bir sorun çıkarsa direk başıma kakar 'neden internetren aldık' falan diye.

@alicnayddn Bilgisayarcılar'a oldum olası güvenemedim. Bir gün kasa düzelmiş mi diye kontrole gittim. Kasam olduysa almaya geldim dedim. Oldu kardeşim al dedi. Bir baktım benim kasam değil. Eminim her türlü benim pc den daha iyi, alsam bir daha beni bulamazdılar🤣. İşin özü babana deki internet daha güvenli. bilgisayarcılarda internetten sipariş ediyorlarmış falan de 😃. İnternette her zaman her şeyin sorunlu gelme ihtimali vardır. Sorunlu geldiğinde ürün iadesi yapılır bu kadar basit.Bu işin toplama kısmı da var kardeşim. Sen yapabilecek misin peki?

@alicnayddn Bilgisayarcılar'a oldum olası güvenemedim. Bir gün kasa düzelmiş mi diye kontrole gittim. Kasam olduysa almaya geldim dedim. Oldu kardeşim al dedi. Bir baktım benim kasam değil. Eminim her türlü benim pc den daha iyi, alsam bir daha beni bulamazdılar🤣. İşin özü babana deki internet daha güvenli. bilgisayarcılarda internetten sipariş ediyorlarmış falan de 😃. İnternette her zaman her şeyin sorunlu gelme ihtimali vardır. Sorunlu geldiğinde ürün iadesi yapalır bu kadar basit.Bu işin toplama kısmı da var kardeşim. Sen yapabilecek misin peki?
O halledilir.Tanıdık bir abim var ona hallettiririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı