R5 1600 AF sistem, siyah ekran

Ashes

Hectopat
Makaleler
1
Merhabalar sistemim şu şekilde.
RX 590 - Ryzen 5 1600 AF - Crucial 3000 MHz CL16 - A320M-H - FSP 600W - GX1 SSD - 500 GB HDD.
Nadiren ekran kitlenip ses takılması ve siyah ekran oluyor oyunlarda olduğu için artık sinirim bozulmaya başladı.
Driverim 2.0.8.3.

Görsele yükledim hızlı başlatma ayarını oradan kapatabilirsiniz.

Kapalıymış zaten neyse benim UV iyi mi böyle?
MSI Afterburner  21.09.2020 20_01_36.png

Kapalıymış zaten neyse benim UV iyi mi böyle?Eki Görüntüle 676136
UV ayarlarında aynı kart aynı model dahi kullansak aynı ayarlarda stabil bir değer alamayabiliriz belki. Ekran kartlarında kullanılan silikon kalitesinden dolayı. O yüzden UV konularında da hep söylediğim gibi kendi kartınız için çalışan stabil bir ayar bulmalısınız. Benim kullandığım ayarları da deneyebilirsiniz. Belki sizde de stabil çalışabilir. O yüzden direkt kullandığım ayarları paylaştım.

UV ayarlarında aynı kart aynı model dahi kullansak aynı ayarlarda stabil bir değer alamayabiliriz belki. Ekran kartlarında kullanılan silikon kalitesinden dolayı. O yüzden UV konularında da hep söylediğim gibi kendi kartınız için çalışan stabil bir ayar bulmalısınız. Benim kullandığım ayarları da deneyebilirsiniz. Belki sizde de stabil çalışabilir. O yüzden direkt kullandığım ayarları paylaştım.

Discord versem sesli konuşarak yapsak olur mu Radeon'u hiç bilmiyorum

Geri
Yukarı