R5 1600 AF sistem toplama

Bütçe
2000-2200

UzmanDR

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci,Kurye
İşlemci olarak R5 1600 AF modeli var. Elimde ve ekran kartı olarak GTX 1660S almayı planlıyorum. İleride 2000 TL civarına anakart, kasa, PSU, RAM ve SSD alacağım. Bunlar yerine önereceğiniz başka bir model var mı?

Screenshot_2020-04-19-23-02-19-523_com.android.chrome.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
O kasayı almayın. Fsp CMT110A USB 3.0 500W Midi Tower Pencereli Gaming Kasa - incehesap.com bu kasa sisteminiz için yeterli olacaktır.

Kasanın hava akışı nasıl bilginiz var mı?
Rampage ürünlerini tavsiye etmiyorum.

Corsair SPEC-05 veya Xigmatek Beast alabilirsiniz benzer fiyata. Diğerleri iyi.

İki model arasından hangisini önerirsiniz?
Kasa ve PSU'yu değiştirin onun dışında iyi.

Önerebileceginiz bir model var mı?

Kasanın hava akışı nasıl bilginiz var mı?

İki model arasından hangisini önerirsiniz?

Önerebileceginiz bir model var mı?

Evet oldukça iyi ama.

Xigmatek Beast SPEC-05'e göre daha iyi.

PSU cover kısmı var, 650W PSU var, 3 adet önde ve 1 adet arkada RGB fan var, tamamen mesh yapıda kasa, radyatör desteği daha iyi.

Bu kasa daha da iyi. Bunu da tercih edebilirsiniz, benim attığımı da tercih edebilirsiniz. Ama güncel, ileriye dönük olsun diyorsanız Xigmatek Beast daha iyi bir tercih olur.

Sizce Vatan'ın indirimleri yerine İncehesap cuma indirimlerinde daha ucuza toplama fırsatım olur mu?

İki yerden de alın derim. Çünkü Gaming gecesinde her zaman istediğiniz ürün olmayabiliyor. Olsa bile bazen öyle muhteşem bir indirim demiyoruz. Üstelik ben fiyata bakarken bile stok anında eriyebiliyor. Hızlı olma ka gerekir.

Ufak bir fark ile FRISBY FC-8890G COAX 650W 6x120mm RGB FANLI USB 3.0 MidT ATX GAMING KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bunu almak mantıklı olur mu fazladan 2 adet fanı mevcut.
İki yerden de alın derim. Çünkü Gaming gecesinde her zaman istediğiniz ürün olmayabiliyor. Olsa bile bazen öyle muhteşem bir indirim demiyoruz. Üstelik ben fiyata bakarken bile stok anında eriyebiliyor. Hızlı olma ka gerekir.

İki yerden de alın derken tam anlayamadım Vatan'daki indirim 20 dakika sonra bitiyor çünki. 😄

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı