R5 1600 AF ve GTX 1650S sistem nasıldır?

RX 580 ile RX 5500 XT'yi karşılaştırırsanız benzer performans alırsınız sadece ufak bir ısı farkı olur.
Bütçeniz buna yetiyorsa kendinizi zorlamayın bence.

İkinci el RX 480/570/580 ve 1060 6 GB iş görecektir, temiz ve uygun olduğu sürece. Bu 4 kart arasında ciddi farklar bulunmuyor.

Bazı RX 590'lar ile RX 580 arasında yüksek fiyat farkı kalmıyor. 100-200 TL oynuyor. RX 590 değer mi acaba diğerlerine göre?

Bazı RX 590'lar ile RX 580 arasında yüksek fiyat farkı kalmıyor. 100-200 TL oynuyor. RX 590 değer mi acaba diğerlerine göre?

RX 590 topuna girmeni çok önermem. Bayağı ısınıyor ve bazılarında wattman sorunlarından geçilmiyor. Güç tüketimi ise aşırı derece yüksek. AMD bu kart güçlü olsun diye abandı ortaya bu çıktı. Şahsen risk almazdım 590 ile.

RX 590 topuna girmeni çok önermem. Bayağı ısınıyor ve bazılarında wattman sorunlarından geçilmiyor. Güç tüketimi ise aşırı derece yüksek. AMD bu kart güçlü olsun diye abandı ortaya bu çıktı. Şahsen risk almazdım 590 ile.

Bende bu kart niye tutulmuyor diyorum. Herkeste ya 570 ya da 580 görüyordum.

Fiyatı çok uygun. Bu arada stokta olduğuna emin misiniz?
geçen hafta sıfır olarak aldım hocam
Ek olarak stokta R5 1600 AF yok ve 4100 TL değil, 4600 TL gibi bir fiyata geliyor. İkinci el mi alıyorsunuz?
GameGaraj'da böyle bir ürün yok.
2. el alıyor sanırım.
Sistemin linkini atabilir misiniz ?
geçen hafta sıfır olarak aldım hocam şuan sistem gözükmüyor.

Zaten kendi PSU'ları değil. AIGO/Dark Flash markasında PSU sanırım. Sadece isim hakkı var. Turbox gibi değiller.
Turbox'tan ayıran farkı şu; Turbox az bilinen kalitesiz Çin markalarına izinsiz marka basıyor. GameGaraj ise Aigo veya FSP'ye parasını verip kendileri için ürettiriyorlar.

Geri
Yukarı