R5 1600 AF ve XFX RX 6600 XT ne kadar eder?

JoeBlackk

Hectopat
  • İşlemci: Ryzen 5 1600 AF + Stok fan
  • Ekran kartı: XFX RX 6600 XT (Çift fan)
  • Ram: Patriot 16GB (2x8) Viper Elite II 3600MHz CL20 DDR4
  • Anakart: Gigabyte B450 S2H V.1
  • Kasa: MSİ MAG Forge 100M
  • PSU: XPG Pylon 750W 80+ Bronz
  • SSD: Patriot P300 256 GB
Ekran kartı 20 ay garantili diğer parçalar sıfır sayılır birkaç günlük.

Eklememe gerek yok piyasa bu. Sırf ölücüler alsın diye o ucuza koymanın manası yok.
Ekran kartsız 3600'lü sistem attım 2800 liraya oraya buraya şu kadar olur mu diyen bile yok 😄 Ölücüler bile temkinli yine de bu sistem kaç lira eder konularının tamamına yakını aldığı fiyatla şu anki fiyatı arasındaki farkı merak eden kişiler olduğu için çok bir şey değişmeyecek.

Denemesi bedava hocam ben satılabilir fiyatı söyledim sizinkini de yazabilir. ACİL SATILIK ! RX6600 XT PC - AMD Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 980774286 buna favori atın satılırsa ona göre fiyat yazarsınız.
Hocam bu arkadaşın parçalarının garanti durumunu falan bilmiyorum ama bu arkadaş baya düşük yazmış. Sadece işlemci ve ekran kartini bile bu fiyata alamazsınız normalde. Bu arkadas da satsa yerine cihaz alamaz. Ya parçalarda sıkıntı var elinden çıksın diye ucuza koymuş ya da piyasayı bilmiyor.

Hocam bu arkadaşın parçalarının garanti durumunu falan bilmiyorum ama bu arkadaş baya düşük yazmış. Sadece işlemci ve ekran kartini bile bu fiyata alamazsınız normalde. Bu arkadas da satsa yerine cihaz alamaz. Ya parçalarda sıkıntı var elinden çıksın diye ucuza koymuş ya da piyasayı bilmiyor.
Hocam sadece şunu yapın özellikleri kopyala yapıştır yapıp ilana atın 14 yazın beni anlayacaksınız ama sizin bileceğiniz iş tabii.

Ekran kartsız 3600'lü sistem attım 2800 liraya oraya buraya şu kadar olur mu diyen bile yok 😄 Ölücüler bile temkinli yine de bu sistem kaç lira eder konularının tamamına yakını aldığı fiyatla şu anki fiyatı arasındaki farkı merak eden kişiler olduğu için çok bir şey değişmeyecek.
Ekran kartsız sistemi kim niye ikinci ele alsin bu piyasada? O yüzden sormuyorlardir. Zaten hazir sistem alınca oteki parçalar yari fiyatina geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı