R5 1600 boşta 52 derece

Sorununuz büyük ihtimalle kasadan kaynaklanıyor. Ön tarafta hava alacak hiçbir yer bulunmuyor.

GPU sıcaklığınız nedir? Aynı şekilde o da yüksek ise kasa değiştirmenizi; değiştirme imkanınız yoksa da yan veya ön panel açık şekilde kullanmanızı öneririm.

Ön kapak sıkıntılı , masterbox lite 5 ile aynı tasarım aynı kronik hata, kasaya soğuk hava girmiyor ben kartondan ve tül perdeden böyle bir şey yaptım size de öneririm 2 yıldır böyle kullanıyorum. Sıcaklıklar 20 derece kadar düştü çünkü o ön kapaktan içeri hava girişi 0'dı resmen.

Dosya Ekleri

• 20200417_022344.jpg
    20200417_022344.jpg
    727,7 KB · Görüntüleme: 36
Kasanız önden hava almıyor maalesef. CPB açıksa kapatın bir nebze rahatlatır.
Ön kapak sıkıntılı , masterbox lite 5 ile aynı tasarım aynı kronik hata, kasaya soğuk hava girmiyor ben kartondan ve tül perdeden böyle bir şey yaptım size de öneririm 2 yıldır böyle kullanıyorum. Sıcaklıklar 20 derece kadar düştü çünkü o ön kapaktan içeri hava girişi 0'dı resmen.

Hocam çok güzel olmuş. Elinize sağlık.

eyvallah denicem yapmayı
Kasanız önden hava almıyor maalesef. CPB açıksa kapatın bir nebze rahatlatır.

Hocam çok güzel olmuş. Elinize sağlık.
CPB nedir ?
Sorununuz büyük ihtimalle kasadan kaynaklanıyor. Ön tarafta hava alacak hiçbir yer bulunmuyor.

GPU sıcaklığınız nedir? Aynı şekilde o da yüksek ise kasa değiştirmenizi; değiştirme imkanınız yoksa da yan veya ön panel açık şekilde kullanmanızı öneririm.
Gpu oyundayken 75 oluyo en fazla boşta 45. Şimdi kasanın yan kapagını açıp deniyorum bkalaım değişiklik olursa yazıcam.
Ön kapağı nasıl çıkarttınız ?

Hocam yan kapağı çıkartıp dnedim, boştayken işlemci 45 derece ekran kartı 45 derece oyundayken işlemci 66 yı geçmedi ekran kartı da 65 derece. çok sağolun bi süre böyle kullanırım yakın zamanda arkadaşın yaptığı gibi yan tarafa bişeyler uydurucam ben de tül falan :D tşkler herkese.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı