R5 1600 - GTX 1660 sistem ne kadar eder?

Doğrudur 8.5 K etmez dimi o sistem hatta bedavaya versin arkadaş.

Eyw ciddiydim bu arada.
Kardeşim 0'da rx 6600 sistem var. 16 bin TL hadi 0 monitör 3700TL. Ne yaptı 19.700. Şimdi arkadaşın sistemi monitörle beraber satması durumunda alacak adam sistemi kendisinden daha kaliteli parçalar ile 0 olan sistem seviyesiye yaklaştırmak için 2. el alacağı ve sisteme ekleyeceği parçaları hesaba katarsak adam zaten gene o sistemi adam etmeye 16-17 bin para harcayacak sence mantıklı mı ? Bide oarçaları 2.el alsa bile adama bukadar masraf çıkar. 2. Elde tek tek onun sistemini dövecek sistem toplarım daha ucuza mal ederim.

Kardeşim 0'da rx 6600 sistem var. 16 bin TL hadi 0 monitör 3700TL. Ne yaptı 19.700. Şimdi arkadaşın sistemi monitörle beraber satması durumunda alacak adam sistemi kendisinden daha kaliteli parçalar ile 0 olan sistem seviyesiye yaklaştırmak için 2. el alacağı ve sisteme ekleyeceği parçaları hesaba katarsak adam zaten gene o sistemi adam etmeye 16-17 bin para harcayacak sence mantıklı mı ? Bide oarçaları 2.el alsa bile adama bukadar masraf çıkar. 2. Elde tek tek onun sistemini dövecek sistem toplarım daha ucuza mal ederim.
Herkes senin kadar bilgili değil düşün 10 K bütçen var ama sadece 10k bu sistemi alarak para harcamadan bu sistemle çoğu işini halleder.

Satarken nasıl bir yol izledin kankam sorabilir miyim? Ortak bir kafe gibi yerde mi buluştunuz. Bilgisayarın düzgün çalışıp çalışmadığı konusunda nasıl uzlaştınız. (bazı insanlar problematik çıkabiliyor çünkü.)

Evin önüne geldi direkt güvendi çalıştığına abi bende samimi oldum zaten bir sıkıntı olmaz arkasındayım dedim aldı parayı verdi gitti.

Geri
Yukarı