R5 1600 için ekran kartı tavsiyesi

Vesselam13

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba bu şekilde bir bilgisayar topladım. Ama bazı yerlerde MSI'in çok güç tükettiğini duydum. Ekran kartı olarak siz ne önerirsiniz ya da değiştirmemi istediğiniz parca var mı? Son olarak 500 Watt PSU yeterli mi?

Dosya Ekleri

• 20200612_004917.jpg
    20200612_004917.jpg
    3,1 MB · Görüntüleme: 47
Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa ve depolama nerede? A320 alınmaz B450M S2H olarak değiştirin onu. RAM, Standart bir model güzel, alınır. İşlemci 14 NM versiyonu kesinlikle o fiyata alınmaz. AF ya da R3 3100 alınmalı. Ekran kartı olarak bütçe varsa RX 5500 XT yoksa RX 570 gider. Vatanbilgisayar pahalı oradan almayın, bütçenizi belirtin toplayım.

Kasa ve depolama nerede? A320 alınmaz B450M S2H olarak değiştirin onu. RAM, Standart bir model güzel, alınır. İşlemci 14 NM versiyonu kesinlikle o fiyata alınmaz. AF ya da R3 3100 alınmalı. Ekran kartı olarak bütçe varsa RX 5500 XT yoksa RX 570 gider. Vatanbilgisayar pahalı oradan almayın, bütçenizi belirtin toplayım.
Hocam kasa, psu ve hdd mevcut. 500 Watt Thermaltake kasa var. 3.500 e kadar bütçe ayırabilirim. Vatan dan toplama sebebim ürünlerde 12 taksit yapıyormuş vade farksız diğer sitelerde böyle değil diye biliyorum.

Çok
çok teşekkür ederim hocam. En kısa sürede siparişi vereceğim.
OC düşünmüyorsanız A320M rahatlıkla alınabilir B450 fanboylarina kulak asmayin.
Hocam OC 'yi çok duydum ama inanın tam olarak nedir nasıl olur tam bilmiyorum.

Çok.
Çok teşekkür ederim hocam. En kısa sürede siparişi vereceğim.

Hocam OC'yi çok duydum ama inanın tam olarak nedir nasıl olur tam bilmiyorum.

Hocam zaten şöyle size anakartı aldırıyorlar bazı çok bilmiş arkadaşlar OC yapacağım deyincede diyorlar soğutma sistemi gerekli e ben soğutma sistemine vereceğim parayı şu anki işlemcinin üzerine koyup yeni işlemci alırım ne gerek var OC'a.

Hocam zaten şöyle size anakartı aldırıyorlar bazı çok bilmiş arkadaşlar OC yapacağım deyincede diyorlar soğutma sistemi gerekli e ben soğutma sistemine vereceğim parayı şu anki işlemcinin üzerine koyup yeni işlemci alırım ne gerek var OC'a.

Evet fazla pahalı olmayan işlemciler için soğutmaya para vermek gereksiz.

Yeni konular

Geri
Yukarı