R5 1600 için ekran kartı tavsiyesi

O zaman ben A320M anakartıma Ryzen 7 3900X takayım destekliyor sonuçta!

Sizin dediğiniz şu VRAM'lerde sıkıntı olur diyorsunuz fakat bir sıkıntı olmaz Ryzen 3000 serisini B350 anakart ile kullanıp sıkıntı yaşamıyor insanlar. Bu diğer seride de olacak. Ayrıca aynı fiyata B450 çipset varken neden A320 çipset alırsınız?
Şunu da hatırlatmak isterim. A320 anakartlar 3. nesilden önce çıkmıştı.

O zaman ben A320M anakartıma Ryzen 7 3900X takayım destekliyor sonuçta!

Biraz ısınma dışında pek sorun yaşayacağını düşünmüyorum, tabii yine de belli bir süre termal değişiklikleri takip etmek önemli. Yerli olmasa da bir çok A320M & Ryzen 3900X videosu var youtube'da. Asus Prime gibi ATX modellerde daha rahat çalışacağını düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sizin dediğiniz şu VRAM'lerde sıkıntı olur diyorsunuz fakat bir sıkıntı olmaz Ryzen 3000 serisini B350 anakart ile kullanıp sıkıntı yaşamıyor insanlar. Bu diğer seride de olacak. Ayrıca aynı fiyata B450 çipset varken neden A320 çipset alırsınız?
Şunu da hatırlatmak isterim. A320 anakartlar 3. nesilden önce çıkmıştı.

B450 500TL A320 400TL bandında bayağı aynı fiyat.
Biraz ısınma dışında pek sorun yaşayacağını düşünmüyorum, tabii yine de belli bir süre termal değişiklikleri takip etmek önemli. Yerli olmasa da birçok A320M & Ryzen 3900X videosu var YouTube'da. ASUS Prime gibi ATX modellerde daha rahat çalışacağını düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Söylemek istediğim şey 4000 serisine o kadar para verip 500TL'lik anakartla kullanmam.

Yeni konular

Geri
Yukarı