R5 1600 RX 570 en iyi oyun performansını nasıl alırım?

KutayOnR

Hectopat
Yer
Varşova
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI GF65 Thin 10SDR
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. Sistemimden tam performans alıyor muyum merak ettim. Sistemim şu şekilde;

• Ryzen 5 1600
  • 2*8 Corsair 3000MHz RAM
  • MSI ARMOR 4GB OC RX 570 Ekran Kartı
  • MSI PRO-E A320 Anakart
  • 500W PSU

Böyle bir sistemde FPS değerlerim iyi mi?

GTA 5 ~ 40-75 arası
Forza Horizon 4 ~ 40-60
LoL ~ 100-200

Sisteme herhangi bir şekilde OC falan yapılmadı. Kasada ön 2, arka 1, üst 2 olacak şekilde 5 tane fan bulunuyor. Yardım ederseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum, öncelikle sisteminin oyun içinde çalıştığı frekans değerlerini vesaire görebileceğimiz bir SS al. Hangi ayarlarda oynadığını da belirt. Onun dışında belirttiğin değerler, ayarlar High-Ultra iken iyi denebilir :) . Dediğim gibi daha sağlıklı bilgi için dediğimi yap.

FPS belirtmişsiniz fakat hangi ayarlarda oynadığınızı belirtmemişsiniz. Ek olarak sistem gayet yeterli. Donanımda sıkıntı yoksa her şey yazılımda bitiyor. Güncellik, oyun için yapılan ayarlamalar vs. gibi.
Teşekkürler.
rx 570 benchmark 2019 - YouTube

Bu sayfadaki sonuçlarla karşılaştırma yapabilirsiniz.
Teşekkür ederim.
Tüm ayarları en yükseğe aldığını varsayarsak sıradan değerler.
Sağ olun.
Dostum, öncelikle sisteminin oyun içinde çalıştığı frekans değerlerini vesaire görebileceğimiz bir SS al. Hangi ayarlarda oynadığını da belirt. Onun dışında belirttiğin değerler, ayarlar High-Ultra iken iyi denebilir :) . Dediğim gibi daha sağlıklı bilgi için dediğimi yap.
Çok sağ ol.
Evet Ultra ayarlarda oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı