R5 1600 RX 570 sistem toplama

Merhaba, Haziran'ın 2'sinde şu sistemi almak istiyorum değer mi değmez mi?

Kesinlikle değmez dostum. Ryzen 5 1600 12nm almanı öneririm ki bu işlemci İtopya'da maalesef yok. Kendisi Ryzen 5 2600 değerinde çalışan bir işlemcidir.

Evet bu sistemi ilk çıktıktan 1-2 hafta sonra almıştım sanırım 7-8 ay oldu. 2-3 ay evvel bir sorun yaşamaya başladım herhangi bir oyuna girdiğimde görüntü gidiyordu ve ondan hemen sonra ses arızası yaşama başladım 2 ay önce bilgisayarımı teknik desteğe yolladım bana geri ulaşması 45 günden fazla sürdü ama daha ne göreyim oyuna girmeye çalıştığımda hala aynı sorun devam ediyordu ve ben bu sistem 2800TL'ye almıştım şimdi 3700TL üstüne bir de 100 TL ucuz msin anakartıyla değiştirmişler yani İtopya'dan alışveriş yapacaksan en az 3-4 defa düşün derim çünkü müşterilerinin %60-70'i kendilerinden şikayetçi ben dahil :)

Evet bu sistemi ilk çıktıktan 1-2 hafta sonra almıştım sanırım 7-8 ay oldu. 2-3 ay evvel bir sorun yaşamaya başladım herhangi bir oyuna girdiğimde görüntü gidiyordu ve ondan hemen sonra ses arızası yaşama başladım 2 ay önce bilgisayarımı teknik desteğe yolladım bana geri ulaşması 45 günden fazla sürdü ama daha ne göreyim oyuna girmeye çalıştığımda hala aynı sorun devam ediyordu ve ben bu sistem 2800TL'ye almıştım şimdi 3700TL üstüne bir de 100 TL ucuz msin anakartıyla değiştirmişler yani İtopya'dan alışveriş yapacaksan en az 3-4 defa düşün derim çünkü müşterilerinin %60-70'i kendilerinden şikayetçi ben dahil :)

Vatan'ı önerir misiniz?

Yani Vatan'ı tabii ki de önerebilirim Türkiye'nin en güvenilir şirketlerinden biridir ama orada da fiyatlar İtopya gibi sitelere göre daha pahalı olur. İtopya hazır sistemlerde diğer sitelere göre daha uygun oluyor eğer evet benim ilk önceliğim para İtopya'nın teknik desteğine ve müşteri hizmetlerine katlanabilirim diyorsan alışverişini yapabilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı