R5 1600 sistem açılırken donuyor

lutezzi

Femtopat
Daha fazla  
RAM
GSKILL 8GB Ripjaws 3000mhz
SSD veya HDD modeli
XPG 512GB m.2 ssd
Ekran kartı
geforce gtx 1050 ti 4GB
Anakart
ASUS PRIME B450M-K II 4400mhz
İşlemci
AMD Ryzen 5 1600 3.2Ghz
Masaüstünde hiçbir şeye tıklanmıyor başlat çubuğu gelmiyor sadece Windows ikonu geliyor. Sürekli "Microsoft Edge yeniden başlatılsın mı?" diye Windows uyarı mesajı atıyor.
Bundan ötürü ben de format attım PC'ye ve hiçbir şekilde anakart ekranının ötesine geçmedi anakart ekranında sistem donuyor. Format atamıyorum hiçbir şey olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çoğu şeyden olabilir bulabilirsen başka bir hard diskle çalıştır bilgisayarı 2 RAM varsa birini sök öyle çalıştır ama hard diskten şüpheleniyorum.
Ben de disklerden şüpheleniyorum bilmiyorum. Hem hddye kurmayı denedim windowsu hem ssdye ikisinde de anakart ekranında dondu. Elimde başka diskte yok.

Bende ilk defa duyuyorum arkadaşta aynısını kullanıyor benim hiçbir sıkıntısı yok.

Etrafımda 7 kişi kullanıyor. Kuzenlerin hepsi hepsinde aynı sorun hepsi de 3600'e geçti. Bıktırmıstı artık. Ve garantiye gönderdiğimizde söylemişlerdi bir serisinde böyle problem var abi diye. Sonuç olarak ben de yasadım aynı sorunu. Arkadasın baska seyden de olabilir. Benim aynı problemim işlemcidendi, değiştirdim ve düzeldi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı