R5 1600 Sistem açılırken fanlar fazla hızlı dönmeye başlıyor

prof_efe

Decapat
RAM
Corsair 3000 mhz vengeance lpx 16 gb
SSD veya HDD modeli
Adata su630
Ekran kartı
MSI RX570 4GB
Anakart
GIGABYTE B450M S2H
İşlemci
R5 1600
Açma tuşuna basıyorum ve videodaki gibi oluyor. Öncesinde 1 kere yapmıştı ve konu oluşturmuştum. Sonrasında sistemi temizledim. 2 gün önce açarken gene yaptı, aç kapa yaptım. Az önce yine oldu ve aç kapa yaptıktan sonra tekrardan oldu. Bilgisayar açılıyor. Kasadan fanlar hızlanıyor ve ses geliyor. Ne olabilir? Not: Şimdi tekrardan açtım ve bir sorun yok. İlginç.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Açma tuşuna basıyorum ve videodaki gibi oluyor. Öncesinde 1 kere yapmıştı ve konu oluşturmuştum. Sonrasında sistemi temizledim. 2 gün önce açarken gene yaptı, aç kapa yaptım. Az önce yine oldu ve aç kapa yaptıktan sonra tekrardan oldu. Bilgisayar açılıyor. Kasadan fanlar hızlanıyor ve ses geliyor. Ne olabilir? Not: Şimdi tekrardan açtım ve bir sorun yok. İlginç.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Fanlardan gelen ses hızlı çalıştığı için değil ya tam sabitlenmediğinden ya da ömrü bittiğinden geliyordur.

Fanlarda sorun var gibi görünüyor. Temizlik yapınca bir süre kafasına göre düzgün çalışıyor ve sonra yine gidiyor demek ki. Garantisi varsa iletişme geçin.

Geri
Yukarı