R5 1600 sistem aniden dondu ve kendini yeniden başlattı

skont4

Centipat
Merhaba,
Bugün Valorant oynarken oyun içinde müzik değiştirdim ve değiştirdikten hemen sonra ekran kilitlendi sesler gelmeye devam ediyordu sonrasında ise yaklaşık 10 saniye siyah ekranda kaldı ardından out of range yazdı sonrasında yine 1-2 saniye siyah ekran oldu ardından Display Port no Signal yazıp kendini kapatıp tekrar açtı yani kendini yeniden başlattı.

Sistem özellikleri:
  • ASUS Radeon Phoenix RX 550 4 GB EVO.
  • AMD Ryzen 5 1600.
  • Gigabyte A320M S2H anakart.
  • 8*2 G.Skill RAM DDR4.
  • Thermaltake 650W 80+Bronze güç kaynağı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
Bugün Valorant oynarken oyun içinde müzik değiştirdim ve değiştirdikten hemen sonra ekran kilitlendi sesler gelmeye devam ediyordu sonrasında ise yaklaşık 10 saniye siyah ekranda kaldı ardından out of range yazdı sonrasında yine 1-2 saniye siyah ekran oldu ardından Display Port no Signal yazıp kendini kapatıp tekrar açtı yani kendini yeniden başlattı.

Sistem özellikleri:
  • ASUS Radeon Phoenix RX 550 4 GB EVO.
  • AMD Ryzen 5 1600.
  • Gigabyte A320M S2H anakart.
  • 8*2 G.Skill RAM DDR4.
  • Thermaltake 650W 80+Bronze güç kaynağı.

Aynısı bana da oldu Valorant ile sıkıntı yaşayan çok kişi var aynısı bana da olmuştu Valorant yüklemeden önce yoktu öyle sıkıntılar oyun sıkıntılı.

Radeon Software sürümünü paylaşır mısın?
21.6.1 sürümü
Aynısı bana da oldu Valorant ile sıkıntı yaşayan çok kişi var aynısı bana da olmuştu Valorant yüklemeden önce yoktu öyle sıkıntılar oyun sıkıntılı.
sadece valorantta yapmıyor rastgele
Okuma/yazma yapan sensörün bozulması veya iyi çalışmaması. HDTUNE ile sağlık testi yapabilirsiniz.
daha yeni garantiye gitti olacağını sanmıyoırum

Yeni konular

Geri
Yukarı