R5 1600 sistem toplama

affasalam

Picopat
Daha fazla  
Ben sistem toplamyı düşünüyorum.

Gigabyte B450M H, R5 1600, GTX560 Ti, 450W Power düşünüyorum. Bir sorun olur mu? Bu ekran kartıyla idare edecegim mining düşene kadar.

RAM Adata Gammix D30 8 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Güç kaynağı yetersiz kalır minimum 500W lazım o ekran kartı için TDP'si 170W çünkü onun dışında bir sorun olmaz ama işlemciyi tam performans kullanman için çift modül RAM kullanman lazım ryzen işlemcilerde tek kanal RAM yaklaşık %20 civarı performans düşük olur.( ama ekran kartı zaten eski olduğundan çok sorun olmaz güncel bir ekran kartına yükseltme yaparsan RAM'leride çift kanal yapmanı tavsiye ederim.)

Güç kaynağı yetersiz kalır minimum 500W lazım o ekran kartı için TDP'si 170W çünkü onun dışında bir sorun olmaz ama işlemciyi tam performans kullanman için çift modül RAM kullanman lazım Ryzen işlemcilerde tek kanal RAM yaklaşık %20 civarı performans düşük olur.( ama ekran kartı zaten eski olduğundan çok sorun olmaz güncel bir ekran kartına yükseltme yaparsan RAM'leride çift kanal yapmanı tavsiye ederim.

Teşekkür ederim bir de son bir sorum var her şeyi taktıgım zaman BIOS güncelemesi falan yapmadan açılırmı bilgisayar.

Yeni konular

Geri
Yukarı