R5 1600 sistemde EU4 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Gakadatil

Zeptopat
Daha fazla  
RAM
2× Ripijaws V 8 gb
Ekran kartı
Gtx 1650 TUF Gaming
Anakart
Asus Prime 5450M-K II
İşlemci
R5 1600
EU'de Launcher aciliyor hiçbir hata almiyor fakat oynaya basinca hiçbir şey olmuyor. Launcher kapaniyor fakat ekrana hiçbir şey gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
eu4.exe için Process Monitor ile hata raporu oluşturur musunuz?

Hocam şu an bilgisayara gecemiyorum cumartesi deneyeceğim.

Logfile Hocam hata raporu çıkarttım burda.

Son düzenleme:
Merhaba, geç cevap için üzgünüm. Raporunuzu inceledim fakat belirli bir sorun gözükmüyor. Ama arkada çalışan Armoury Crate yazılımı gördüm. Oyun açılmama vs. gibi sorunlara neden olabiliyor. Kapatmayı deneyebilirsiniz.

1 saat sonra deneyecegim hocam.
Merhaba, geç cevap için üzgünüm. Raporunuzu inceledim fakat belirli bir sorun gözükmüyor. Ama arkada çalışan Armoury Crate yazılımı gördüm. Oyun açılmama vs. gibi sorunlara neden olabiliyor. Kapatmayı deneyebilirsiniz.

Hocam denedim ama ise yaramadi.

Son düzenleme:
Hocam denedim ama ise yaramadi.

Raporunuz pek bilgi vermedi maalesef. Bu tarz sıkıntılara sebep olduğu görüldüğü için Armoury Crate'i raporda görerek tahmini olarak söylemiştim. Raporda başka bir şey gözüme çarparsa söylerim.

Onun dışında launcher ayarlarından ''Çerçevesiz tam ekran'' modunu seçmek önerilmiş oyun tam ekranda sıkıntı çıkarabildiği için. Onu deneyebilirsiniz.

Raporunuz pek bilgi vermedi maalesef. Bu tarz sıkıntılara sebep olduğu görüldüğü için Armoury Crate'i raporda görerek tahmini olarak söylemiştim. Raporda başka bir şey gözüme çarparsa söylerim.

Onun dışında Launcher ayarlarından "çerçevesiz tam ekran" modunu seçmek önerilmiş oyun tam ekranda sıkıntı çıkarabildiği için. Onu deneyebilirsiniz.

Hocam onu 10 kez denedim nafile.

Onun dışında Launcher ayarlarından "çerçevesiz tam ekran" modunu seçmek önerilmiş oyun tam ekranda sıkıntı çıkarabildiği için. Onu deneyebilirsiniz.

Hocam eskiden playe basınca hiçbir olmuyordu şimdi bu hatayı alıyorum. Oyun dosyalarını doğrulamayı 10 kez denedim. C++ son versiyon kurdum. .Net Framework de kurdum fakat düzelmedi yardım edersen sevinirim hocam.

Ekran görüntüsü 2022-06-01 133440.png

Son düzenleme:
Hocam eskiden play'e basınca hiçbir olmuyordu şimdi bu hatayı alıyorum. Oyun dosyalarını doğrulamayı 10 kez denedim. C++ son versiyon kurdum. .NET Framework de kurdum fakat düzelmedi, yardım edersen sevinirim hocam.

Merhaba. eu4.exe için rehber videoya uygun şekilde yeni rapor oluşturup paylaşın.

Geri
Yukarı