R5 1600 sistemde RAM 16 GB yapılmasına rağmen saliselik takılma oluyor

sametx36

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Kingston Fury Beast 2X8 GB 3200mhz CL 16
SSD veya HDD modeli
Kingston 2 TB HDD 7200RPM - 240GB SSD
Ekran kartı
GTX 1650S
Anakart
B450M-H
İşlemci
R5 1600
Bu sorun bayağıdır var önceden de konu açtım. RAM Single olduğu için takılıyormuş dediler gittim Dual Kingston Fury Beast 8x2 3200MHz CL16 RAM aldım az önce geldi ama nafile. Sorun düzelmedi oyunlarda oluyor ölüm kalımda daha fazla. Bir takılıyor oynayamıyorsun. Yeter sıkıldım artık ne bunun sorunu kardeşim? SSD mi ne ben artık bıktım ya gerçekten.

Düşük olabilir benim demek istediğim bu neden oluyor yani bu düşük olunca drop mu giriyor ne olabilir?

SSD ile alakalı olduğunu sanmıyorum, bende HDD var ve ksma donma olmuyor fakat senin yazma hızı bayağı düşük çıkmış gibi normalde yakın sonuçlar çıkması gerekir SATA SSD'ler de diye biliyorum. Modeliniz sanırsam netac 600 ve okuma yazma hızı 560/520 olmalı eğer yanlış bakmadıysam.

SSD ile alakalı olduğunu sanmıyorum, bende HDD var ve ksma donma olmuyor fakat senin yazma hızı bayağı düşük çıkmış gibi normalde yakın sonuçlar çıkması gerekir SATA SSD'ler de diye biliyorum. Modeliniz sanırsam Netac 600 ve okuma yazma hızı 560/520 olmalı eğer yanlış bakmadıysam.

SSD'nin yazma hızı benim HDD'den düşük çıkıyor o yüzden dedim.
1703007895862.png

Yeni konular

Geri
Yukarı