R5 1600 ve A320M S2H sistem uyumlu mu?

ramler: Adata XPG 8 GB DDR4 3000 MHz 8+8 16 GB.
SSD: Toshiba Kioxia 240 GB.
Teşekkür ederim.

SSD kötü. RAM ideal. Rica ederim.

OC yapmayı düşünmüyorum tak çalıştır kafasındayım destekleyip desteklemediğini anlayamadım ama.

İleriye dönük planınız yok ise ve OC planıda yok ise alınabilir o zaman anakart.

SSD kötü. RAM ideal. Rica ederim.

İleriye dönük planınız yok ise ve OC planıda yok ise alınabilir o zaman anakart.

Anakart var aslında sadece işlemci Update yapıyorum destekleme konusunda şüpheliydim teşekkür ederim geleceğe yönelik olması konusunda problem yapmaz diyorsanız benim için sorun yok çünkü bu Update yaptıktan sonra komple sıfırdan bir PC dizer ona göre o zaman anakart alırım.

:D marka farklılığı dışında aynı memnunsun değil mi sistemden hocam şunu şöyle yapsaydım veya şunu yapacağım dediğin bir şey var mı? Anakart BIOS'un kaç bu arada en son F54 çıkmıştı sanırım.
F50 de kalmışım :D
:D marka farklılığı dışında aynı memnunsun değil mi sistemden hocam şunu şöyle yapsaydım veya şunu yapacağım dediğin bir şey var mı? Anakart BIOS'un kaç bu arada en son F54 çıkmıştı sanırım.
Çok memnunum MAŞALLAH

Risk olur mu BIOS zor çünkü

Bilgisayarın performansını arttırmak için ayrıca bilgisayarda oluşan bazı hataları düzeltmek, yeni nesil işlemcilerle uyum sağlamak, bazı donanımların düzgün çalışmasını sağlamak için yapılıyor 15MB falan flaşa at PC asla kapamayacağın bir zamanda yap bence şu video işine yarayacaktır. :D

Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı