R5 1600 ve GTX 1060 6GB sistem oyunlarda FPS drop sorunu

SCREECH

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Yeni bir sistem topladım içinde Asus GTX 1060 6GB ve R5 1600 bulunuyor. Fakat oyunlarda FPS drop yaşıyorum. Hiçbir şekilde darboğaz yok. İşletim sistemim Windows 10 illegal yöntemle indirdim daha etkinleştirmedim bile. Yeni bir güncelleme geldi yükledim ve PC performansı azaldı. Sizce Windows 8.1'e geçsem sorun ortadan kalkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle herkese merhaba. Yeni bir sistem topladım içinde Asus GTX 1060 6GB ve R5 1600 bulunuyor. Fakat oyunlarda FPS drop yaşıyorum. Hiçbir şekilde darboğaz yok. İşletim sistemim Windows 10 illegal yöntemle indirdim daha etkinleştirmedim bile. Yeni bir güncelleme geldi yükledim ve PC performansı azaldı. Sizce Windows 8.1'e geçsem sorun ortadan kalkar mı?
İşletim sistemini W8 yapmak çözüm değil. Onun yerine git Kinguin'den W10 CD Key al. Yanlış hatırlamıyorsam 100 TL gibi bir fiyatı var.

Driverler güncel mi? Isınma problemleri var mı? Tahminimce cevap bu sorular altında yatıyor. Ha birde; korsan Windows tavsiye etmiyoruz. Sorunun bununla ilgili olma olasılığı da var.

Driverler güncel mi? Isınma problemleri var mı? Tahminimce cevap bu sorular altında yatıyor. Ha birde; korsan Windows tavsiye etmiyoruz. Sorunun bununla ilgili olma olasılığı da var.
En fazla 65 dereceyi gördü kasa witcher 3 60 gta 5 65 derece sabit gitti.Her şey güncel hiç bir sıkıntı yok pc 1.5 aylık daha yeni bir sistem drop olayı olmamalı büyük ihtimalle işletim sistemim korsan o yüzden oluyor en iyisi eski w8 dönmek

İşletim sistemini W8 yapmak çözüm değil. Onun yerine git Kinguin'den W10 CD Key al. Yanlış hatırlamıyorsam 100 TL gibi bir fiyatı var.
Söyleyen herkeste işe yaramış denemekten zarar gelmez

Hocam bende de oluyordu drop olayı. GTX 1070 var bende. Tavsiyem Geforce Experience programını indirmeniz. Güncel driverları otomatikmen kuruyor. Üye olmanız lazım. Ekran kartını güncelledikçe bu sorun ortadan kalktı. Windows 10 kullanıyorum. Novigrad gibi bölümlerde Fps düşmesi normal. O bende de oluyor. O şehir tam bir FPS düşmanı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı