R5 1600 ve GTX 1080 Sistemde Oyunlarda Hatalar ve Mavi Ekran

KerimEyup

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Ağustosta bir sistem toplamıştım. R5 1600, 16 GB 3200MHz, GTX 1080'li çok mutluydum. Sisteme oyunları kurduktan sonra her oyunda hata almaya başladım hatalarımı sayıyorum. LoL'de oyun donup ya kapanması ya da ekranın kararması, GTA 5'de yanıt vermiyor hatası, PUBG'de Crash+Bad-module-Info, artı olarak da arada sırada mavi ekran yiyorum ve görev yöneticisinde System process diye bir çalışan uygulama görüyorum %90 oranla işlemcimi yiyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
@Kavin tarama yaptım fakat sadece System process hatasını düzeltebildim. Windows 10'un kendi Bellek Tanımlama programını kullanarak tam tarama yaptım mavi ekranlar için. Sonuç temiz çıktı. PUBG'de hala crash yemeye devam ediyorum GTA 5'i denemedim. LoL'de ki sorunum kalktı. Yani neredeyse kurtuldum ama mavi ekranı niye yiyorum bellekte sorun yok. MemTest yapmadım Usb belleğim yok. Windows'un ki yarıyodur diye düşünüyorum. Stress testide yaptım. Tekrardan yardımlarınızı bekliyorum. @Recep Baltaş yardımcı olursan sevinirim.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı