R5 1600 ve RX 550 sistem nasıldır?

5000 liraya böyle bir bilgisayar mı buldunuz? Şaşılası. Buyurun benim birkaç gün önce dizdiğim sistem:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Anakart: Gigabyte B450M H AMD B450 3600 MHz (OC) DDR4 Soket AM4 mATX Anakart Fiyatları ve Özellikleri
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
İşlemci: Amd Ryzen 5 2600 3.4GHz AM4 Soket 19MB Önbellek 65W 14nm İşlemci | Trendyol
RAM: G Skill DDR4 8gb 3000mhz RipjawsV F4-3000C16S-8GVRB PC Ram CL16 288pin 1.2v Kırmızı Soğutuculu | Trendyol (2 adet)
Ekran kartı: Inno3D NVIDIA GeForce GTX 1650 Super Twin X2 OC 4 GB 128 Bit GDDR6 Ekran Kartı Fiyatları ve Özellikleri
Depolama: Kingston A400 480GB SSD Disk SA400S37/480G Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Kasa: Zalman N2 Beyaz LED Fan Çelik Mesh Panel USB 3.0 Pencereli Siyah ATX Mid-Tower Gaming Kasa - incehesap.com
Güç kaynağı: FSP FSP500-60AHBC 500W 80+ PFC AKTİF POWER SUPPLY Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor
Toplam: 5187 TL ediyor. Her oyunu 1080P yüksek-Ultra ayarlarda oynarsınız.

Adam iyi dizmiş.

@fatihylmzz Anakartı B450M S2H, güç kaynağını High Power 500W Eco, kasayı Darkflash Pollux yaparsanız alınabilir. İşlemciyi 3100 yapabilirsiniz.
Sizin dizdiğiniz sistem daha iyi duruyor. Ama dediğiniz gibi öyle yaparsam alınır.
Vatandan OEM hazır sistem almayı düşünüyorum

Vatandan oem hazır sistem almayı düşünüyorum biraz araştırma yapınca parçaların eski ve piyasadan kalkmış parcalar olduğunu farkettim
Vatan piyasanın en kazık sitesidir.

Geri
Yukarı