R5 1600 ve RX 5500 XT sistem toplama

Sana 5500TL olan ama 5200TL'ye kadar çekebileceğin bir sistem önereyim: TEKNOQUEEN/GIGABYTE GTX 1660 SUPER OC 6GB/AMD Ryzen 5 3500X/16GB DDR4/480GB SSD/Geforce Espor PC | ITOPYA içinde 1660 Super, Ryzen 5 3500X 480GB SSD var. SSD'nizi Toshiba ile değiştirip RAM'i 8 yaparsanız güzel olur. PowerColor bildiğim kadarıyla çok ama çok ısınan bir kart. Pişman olabilirsin.
İtopya'dan bi' şey sipariş edip saçımı yolmak istemiyorum ama sistem güzel :) RX 5700 kartında ki testler de 75 derece üstüne çıkmıyor du PowerColor bilginize :) Üslubum yanlış anlaşılmasın sadece bilgi veriyordum. Ha ben Red Dragon modelinden bahsediyorum o da var, sizin dediğiniz Red Devil'de olabilir.
İtopya'dan bi' şey sipariş edip saçımı yolmak istemiyorum ama sistem güzel :) RX 5700 kartında ki testler de 75 derece üstüne çıkmıyor du PowerColor bilginize :) Üslubum yanlış anlaşılmasın sadece bilgi veriyordum. Ha ben Red Dragon modelinden bahsediyorum o da var, sizin dediğiniz Red Devil'de olabilir.
Bu arada o sistemde ki anakart pek önerilmiyor ve sizin dediğiniz SSD sağlık sorunlu.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı