R5 1600 ve RX 580 sistem toplama

ZentaX

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Öncelikle hayırlı akşamlar dilerim. Forumda 2-3 gündür ekran kartı, anakart, SSD vb. konularda araştırma da yaparak arkadaşıma bir sistem aldık. Montajı kendisi yapamayacağından ve uzakta olduğundan hazır sistem almak zorunda kaldık ve bunu aldık;

Sinerji Neon Özelleştirilebilir Hazır Bilgisayar

Yaptığımız özelleştirmeler şöyle;

- RAM 16 GB yapıldı.
- SSD Kingston seçildi.
- Kasa Corsair Delta RGB seçildi.
Not: İşlemci 12 nm olan versiyon.

Bu şekilde 4400 TL’ye aldı arkadaş sistemi. 1650 Super’de aklımdaydı ancak sihirbazlardan toplayınca 4700’ü buluyor. Hazır sistemlerde de makul bir şey yoktu.

Daha sonra arkadaş sistemi çevresine attığında aşağıda bırakacağım sistemi almadığı için eleştiriler almış. Daha iyi fiyata daha iyisi toplanır diyerek.

Buff 1680 [Yavuz Selim] | R5 1600 RX 580 8G 8GB DDR4 240GB SSD Gaming PC - incehesap.com

Ben baktığımda şunları gördüm;

1- Aldığımızda B450 anakart var diğerinde a320.
2- Biz Sapphire aldık ekran kartını. Tavsiye ettiklerinde ASUS Dual versiyonu var ve ısınma şikayetleri olduğunu biliyorum.
3- Bizde kasa Corsair, yavuz selim sistemde Rampage.
4- Güç kaynağında 50W daha avantajlıyız.

Sizlerinde yorumlarını bekliyorum arkadaşlar iyi mi yaptık kötü mü?
@Caner Uncu @Sylveon
Siz de görüşünüzü belirtirseniz sevinirim üstadlar.
Konu günceldir.

Son düzenleme:
Öncelikle hayırlı akşamlar dilerim. Forumda 2-3 gündür ekran kartı, anakart, SSD vb. konularda araştırma da yaparak arkadaşıma bir sistem aldık. Montajı kendisi yapamayacağından ve uzakta olduğundan hazır sistem almak zorunda kaldık ve bunu aldık;

Sinerji Neon Özelleştirilebilir Hazır Bilgisayar

Yaptığımız özelleştirmeler şöyle;

- RAM 16 GB yapıldı.
- SSD Kingston seçildi.
- Kasa Corsair Delta RGB seçildi.
Not: İşlemci 12 nm olan versiyon.

Bu şekilde 4400 TL’ye aldı arkadaş sistemi. 1650 Super’de aklımdaydı ancak sihirbazlardan toplayınca 4700’ü buluyor. Hazır sistemlerde de makul bir şey yoktu.

Daha sonra arkadaş sistemi çevresine attığında aşağıda bırakacağım sistemi almadığı için eleştiriler almış. Daha iyi fiyata daha iyisi toplanır diyerek.

Buff 1680 [Yavuz Selim] | R5 1600 RX 580 8G 8GB DDR4 240GB SSD Gaming PC - incehesap.com

Ben baktığımda şunları gördüm;

1- Aldığımızda B450 anakart var diğerinde a320.
2- Biz Sapphire aldık ekran kartını. Tavsiye ettiklerinde ASUS Dual versiyonu var ve ısınma şikayetleri olduğunu biliyorum.
3- Bizde kasa Corsair, yavuz selim sistemde Rampage.
4- Güç kaynağında 50W daha avantajlıyız.

Sizlerinde yorumlarını bekliyorum arkadaşlar iyi mi yaptık kötü mü?
@Caner Uncu @Sylveon
Siz de görüşünüzü belirtirseniz sevinirim üstadlar.
Konu günceldir.
Linkteki cihazı sizin sinerji sistemini aldığınız şekle getirince fiyat 5000TL oluyor 😂
Bence aldığınız sistem çok daha iyi. Yine de bence 4400TL gibi bir fiyata 1650 Süper çok rahat bulunurdu gibi geliyor.

Maalesef 1650 Super’li hazır sistem bulamadık bu fiyatlarda. Kendimiz sihirbazdan toplayınca da 4700 liraları buluyordu. En azından birbirine rakip kartlardan birini tercih ettik. Dolar sağolsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı