R5 1600 ve RX 580 sistem toplama

jordi el pinno

Centipat
Sistemim altta, bütçem 5000 TL. Sistem kaç FPS alır Fortnite, RDR2, GTA 5 gibi oyunlarda?

Ekran Görüntüsü (5).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa çöp, güç kaynağı da muhtemelen cacıktır. Doların düşmesini beklemeni öneririm, 6.60 olmuş. İnce gibi siteler anında zam yapıyor doviz artınca. Ekonominin nasıl ilerleyeceğini kestirmek zor açıkcası, Banana Republic olduğu için. Beklemeni öneririm.

Kasa çöp, güç kaynağı da muhtemelen cacıktır. Doların düşmesini beklemeni öneririm, 6.60 olmuş. İnce gibi siteler anında zam yapıyor doviz artınca. Ekonominin nasıl ilerleyeceğini kestirmek zor açıkcası, Banana Republic olduğu için. Beklemeni öneririm.

Zaten öyle yapacağım yazın ortalarında alacağım zaten şu an fiyatlar çok yüksek güç kaynağı da çöp değil 80 Plus sertifikası da var kasaya gelecek olursak evet hava akışı kötü ama görünümü iyi kaç FPS alırım hocam

Sistemim altta, bütçem 5000 TL. Sistem kaç FPS alır Fortnite, RDR2, GTA 5 gibi oyunlarda?

Eki Görüntüle 525257
Önermem daha geçen gün 2800₺ ye a320m 1600af rx580li sistem görmüştüm incehesapta. Ama kasa ve psu kaliteli olmadığı için almadım. Beklemeni öneririm. Bende bu hafta toplayacaktım dolar sağolsun hevesimi kaçırdı.

Önermem daha geçen gün 2800₺'ye A320M 1600 AF RX580'li sistem görmüştüm İncehesap'ta. Ama kasa ve PSU kaliteli olmadığı için almadım. Beklemeni öneririm. Bende bu hafta toplayacaktım dolar sağ olsun hevesimi kaçırdı.

Bu başlığı ben yazmadım nasıl böyle oldu bilmiyorum ama sistemime bakar mısınız kaç FPS alırım sizce 1440P de GTA 5 Rust RDR2 gibi oyunlarda

2K için 3500X'e çok gerek yok bütçe önemliyse 1600 AF'ye düşür gitsin gayet iyi besleyecek. 2K Rust GTA V 100FPS, RDR2 40-60FPS arası olur.

Dar boğaz yapar 1600 çok düşük gelir o karta 5600XT'ye
2K için 3500X'e çok gerek yok bütçe önemliyse 1600 AF'ye düşür gitsin gayet iyi besleyecek. 2K Rust GTA V 100FPS, RDR2 40-60FPS arası olur.

1600 çok düşük kalır Sapphire RX 5600XT'ye hiç 1600 gider mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı