R5 1600 ve RX570 Sistem Toplama

Ayrıca aynı ekran kartını ben de kullanıyorum ASUS ROG STRIX RX 570I almanızı tavsiye etmem Black screen problemleri yaşıyorum hala başka modele yönelin derim.

.
.
.
Bu bileşenler uyumlu mudur?
Bu sistem 3 hafta önce 3000 liranın altına toplanıyordu. Onun yerine
Bu sistemin ekran kartını 1650s işlemcisini de r5 2600 yap ssdsını 860 evo 250gb yap 5000 tl ediyor seninkinden çok çok daha iyi ve sorunsuz sistem. Kasasi da daha iyi.

Peki ne almalıyım.
Bütçem 5000.
o fiyata ekran kartı olmaz bu çok daha iyi hemde yeni seri
bu işlemciyi alırsan çok daha iyi olur o eski bir işlemci bu 2. nesil f/p anlamında daha iyi
şu sıralar itopya pahalı indirimler hariç vatanda kdv indirimi oluyo bak şu ram daha ucuz sadece rgb değil aynı mhz
o anakrtdan iyisi ve ucuzu var oc yaparak 4400mhz a kadar çıkarırsın ram kapasitesi olarakda 64gb
güç kaynağı 80+ 600w ara bul frisby ve rampage olmasın
kasa sana kalmış
bu m2 ssd ileriye dönük olur
bu arada ram 2x al 660 tl ediyo
toplam psu ve kasa hariç 4418 yapıyo 5000 e bence en iyi sistem vatan şu sıradır fiyatları çok aşağı çekti acele et stoklar bitiyo

Son düzenleme:
O çoğu 570'de var. Yazılımsal bir problem.

Evet doğrudur fakat düzelmiyor undervolt yaptım clock hızlarını ayarladım işe yaramadi gene kapandığında ayarlar sıfırlandı ve başa döndüm bu yüzden RX 570'i bir daha kimseye tavsiye etmem benim gibi mağdur olmasın insanlar.
İndirim yakalarsanız 1650SUPER almanizi öneririm sorun yaşayanla karşılaşmadım performansı da gerçekten iyi.

Evet doğrudur fakat düzelmiyor undervolt yaptım clock hızlarını ayarladım işe yaramadi gene kapandığında ayarlar sıfırlandı ve başa döndüm bu yüzden RX 570'i bir daha kimseye tavsiye etmem benim gibi mağdur olmasın insanlar.
İndirim yakalarsanız 1650SUPER almanizi öneririm sorun yaşayanla karşılaşmadım performansı da gerçekten iyi.
takdınız 1650 süpere ha
bu ekran kartı miss ve 1650 süpere göre f/p çok iyi
.
.
.
Bu bileşenler uyumlu mudur?
hocam ekran kartı kdv indiriminde şuan bunu alın Zotac GeForce GTX1650 SUPER GAMING 4GB GDDR6 128Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Son düzenleme:
Takdınız 1650 Super'e ha.
Bu ekran kartı miss ve 1650 Super'e göre F/P çok iyi.

Hocam ekran kartı KDV indiriminde şu an bunu alın Zotac GeForce GTX1650 SUPER GAMING 4GB GDDR6 128Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Sorun yaşayan kişi yok denecek kadar az performansi iyi onermemek icin sebep yok 1650superi.

ben f/p açısından konuşuyorum 1650 s indirimde alınır yoksa pahalıya kaçar ( dandik soğutmalardan bahsetmiyorum) benim attığım linkteki ekran kartı iyi mesela indirimde var
1500 TL'ye galax 1650super bulabilirsiniz daha az güç tüketir driver sorunları yoktur daha serin çalışır ve yüzde 7 civarı daha iyi performans verir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı