R5 1600X GTX 1060 sistemde parçalar nasıl değerlendirilebilir?

burakoruk

Kilopat
Makaleler
4
Mevcut bilgisayarımı zaman içerisinde parça parça güncelledim ve şu parçalar boşa çıktı:

Ryzen 5 1600X işlemci
Corsair Vengeance LED 16(2*8) GB 3200 MHz RAM
Palit GTX 1060 6 GB Jetstream ekran kartı.
FSP Hydro 600W 80+ Bronze güç kaynağı
Adata 240 GB SSD.

Aklımda iki seçenek var. Birincisi ikinci el bir anakart alıp elimdeki farklı bir kasa içerisinde sistem oluşturup toplu şekilde satmak. İkincisi parçaları tek tek satışa çıkarmak. Satılması konusunda acelem yok ama aldığım bütün teknolojik ürünlerin kutularını sakladığım için yeni parçalar da eklenince evde devasa bir kutu yığını oldu. Bu durumdan da kurtulmak istiyorum. Sizin de fikir ve tavsiyelerinize açığım bu konuda.

Parça parça satmak daha hızlı olacaktır diye düşünuyorum. Tek tek uğraşmak istemezsen dediğin gibi toplayıp satadabilirsin

Yaşadığım yer çok küçük olduğundan elden satma gibi bir durumum pek olmayacak. Hepsini internet üzerinden satmak zorundayım yani. İnternet üzerinden hızlı bir şekilde satılır mı sizce?

Bütçeniz nedir elinizde hangi anakart mevcut.

Hangi bütçe hocam? Elimdeki anakartı satmayı düşünmüyorum mevcut sistemimde kullanıyorum.

İhtiyacınız yoksa satmanız en mantıklısı, satacağınız ürünlerin geliri ile yeni sisteminize farklı kombinasyonlar yapılabilir, eğer ekran kartı ve işlemci satılıksa fiyat almamda sakınca yoksa talip olabilirim :)

İhtiyacınız yoksa satmanız en mantıklısı, satacağınız ürünlerin geliri ile yeni sisteminize farklı kombinasyonlar yapılabilir, eğer ekran kartı ve işlemci satılıksa fiyat almamda sakınca yoksa talip olabilirim :)
Niyetim zaten satmak hocam. En verimli şekilde nasıl satabilirim o düşüncedeyim :) Eğer parça parça satmaya karar verirsem sosyal ikinci el kategorisine konu acar sizi de haberdar ederim 👍

Yaşadığım yer çok küçük olduğundan elden satma gibi bir durumum pek olmayacak. Hepsini internet üzerinden satmak zorundayım yani. İnternet üzerinden hızlı bir şekilde satılır mı sizce?

Hangi bütçe hocam? Elimdeki anakartı satmayı düşünmüyorum mevcut sistemimde kullanıyorum.
Sahibinden GET ile rahatça satabilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı