R5 230 ekran kartı AutoCAD için yeterli midir?

Ömer Faruk Efe

Kilopat
Yer
İzmir ve Tekirdağ/ Çorlu
Daha fazla  
Meslek
Teknik Ressam
Merhaba, AutoCAD 2007, CS GO ve ETS 2 kullanmak için R5 230 almak istiyorum. Kapalı kutu 100 liraya alacağım.
  • AMD A6-6400K
  • Kingston HyperX 4 GB 1600 MHz
  • MSI A68H v2
  • 1280x1024 75Hz Monitör
Sistemim bu dediğim program ve oyunlar için işimi görür mü? Bu paraya alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şüpheli. İşlemcin ve ekran kartın yeterli gelmeyebilir. Çok sağlıklı çalışamayabilirsin.
Bu sisteme yatırım yapmayın.

Şu hali ile AutoCAD çalıştırıyor ve CS GO dışındakileri dropsuz oynatıyor. Şimdi 4 GB RAM olduğu için ve benim APU işlemcimin ekran kartı RAM kullanıyor. 4 GB RAM 3'e düşüyor. Ekran kartı alma sebebim bu, 2 GB ek yapacağım sonra. 100 liraya bulmuşken almalı mıyım? İşimi bu hali ile görüyor ama biraz daha seri olsa fena olmazdı :)

Şu hali ile AutoCAD çalıştırıyor ve CS GO dışındakileri dropsuz oynatıyor. Şimdi 4 GB RAM olduğu için ve benim APU işlemcimin ekran kartı RAM kullanıyor. 4 GB RAM 3'e düşüyor. Ekran kartı alma sebebim bu, 2 GB ek yapacağım sonra. 100 liraya bulmuşken almalı mıyım? İşimi bu hali ile görüyor ama biraz daha seri olsa fena olmazdı :)
İşlemcin iyi değil, bu sistemin önü açık değil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı