R5 3600 için 2300 TL ekran kartı tavsiyesi

Bütçe
2300

Tombstoneirl

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Aklımdaki sistem bu;
Ryzen 5 3600
Gigabyte B450M S2H
Corsair Vengeance RGB Pro 3200 MHz Dual RAM
Cooler Master mwe white 600W 80+
Darkflash pollux kasa

2300 lira da ekran kartına ayırdım. Sizce, hangi ekran kartını tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
yyt.png

Güç kaynağı 600W FSP seçilebilir. Artan miktar ile RX 5600 XT zorlanabilir.

Edit: RAM'leri de yeni gördüm. RGB olmayanlar ile değiştirirseniz belirttiğim ekran kartı alınabilir.
Güç kaynağı ve ekran kartı önerileri için teşekkür ederim. Ramleri değiştirmemi önermişsiniz aklınızda herhangi bir marka veya model var mı ?

Güç kaynağı ve ekran kartı önerileri için teşekkür ederim. Ramleri değiştirmemi önermişsiniz aklınızda herhangi bir marka veya model var mı ?

Bir yorum öncesinde güzel bir sistem önerildi aslında bakabilirsiniz. Ama sizde benzer bir fiyatta toplamışsanız sorun yok. Not: Sistemdeki SSD'yi önermiyorum. Biraz yükseltme yapılmalı. Güç kaynağı da aynı markadan 600W'a çıkarılırsa daha yerinde olur.

RAM konusunda da Corsair'in RGB olmayan modelleri tercih edilebilir.

Eki Görüntüle 550865
Az önce cevaplarken yanlışlıkla 8000 dediğimi fark ettim 6000 demek istemiştim fakat attığınız hazır sistem hoşuma gitti kesinlikle karantina sonrası değerlendireceğim teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı