R5 230 ekran kartı AutoCAD için yeterli midir?

Ömer Faruk Efe

Kilopat
Yer
İzmir ve Tekirdağ/ Çorlu
Daha fazla  
Meslek
Teknik Ressam
Merhaba, AutoCAD 2007, CS GO ve ETS 2 kullanmak için R5 230 almak istiyorum. Kapalı kutu 100 liraya alacağım.
  • AMD A6-6400K
  • Kingston HyperX 4 GB 1600 MHz
  • MSI A68H v2
  • 1280x1024 75Hz Monitör
Sistemim bu dediğim program ve oyunlar için işimi görür mü? Bu paraya alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şüpheli. İşlemcin ve ekran kartın yeterli gelmeyebilir. Çok sağlıklı çalışamayabilirsin.
Bu sisteme yatırım yapmayın.

Şu hali ile AutoCAD çalıştırıyor ve CS GO dışındakileri dropsuz oynatıyor. Şimdi 4 GB RAM olduğu için ve benim APU işlemcimin ekran kartı RAM kullanıyor. 4 GB RAM 3'e düşüyor. Ekran kartı alma sebebim bu, 2 GB ek yapacağım sonra. 100 liraya bulmuşken almalı mıyım? İşimi bu hali ile görüyor ama biraz daha seri olsa fena olmazdı :)

Şu hali ile AutoCAD çalıştırıyor ve CS GO dışındakileri dropsuz oynatıyor. Şimdi 4 GB RAM olduğu için ve benim APU işlemcimin ekran kartı RAM kullanıyor. 4 GB RAM 3'e düşüyor. Ekran kartı alma sebebim bu, 2 GB ek yapacağım sonra. 100 liraya bulmuşken almalı mıyım? İşimi bu hali ile görüyor ama biraz daha seri olsa fena olmazdı :)
İşlemcin iyi değil, bu sistemin önü açık değil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı