R5 2400G için en iyi ekran kartı

alibrha

Decapat
Arkadaşlar ekran kartı olarak GTX 1050 islemci olarak AMD A8 5600k APU kullanıyorum. Bu islemciyi alip daha iyi bir ekran kartına gecene kadar kullanabilir miyim? Ve bu işlemcinin yanına alabileceğim en iyi ekran kartı ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Pardon yanlış bilgi verdim, kusura bakmayın.

İşlemci soketi AMD A8-5600K'nın FM2, R5 2400G'nin AM4 bu yüzden kullanamazsınız.
Anakartınızı da değiştirmeniz gerekecek o koşulda.
onları biliyorum sadece ne kadara kadar bi ekran karıt limitim var onu merak ediyordum.
bu islemciyi aldığım zamanlar ryzen işlemciler daha çıkmamıştı ve intel işlemcilere param yoktu o yüzden almıştım ama artık yetmiyor özellikle gta 5 de ekran karıt kullanımı %30-%40 fps 43 ü geçemiyor.

onları biliyorum sadece ne kadara kadar bi ekran karıt limitim var onu merak ediyordum.
bu islemciyi aldığım zamanlar ryzen işlemciler daha çıkmamıştı ve intel işlemcilere param yoktu o yüzden almıştım ama artık yetmiyor özellikle gta 5 de ekran karıt kullanımı %30-%40 fps 43 ü geçemiyor.
Anladım, youtube'a Ryzen 5 2400G + GTX1080 yazarsanız epey bir test videosu da mevcut. Daha net sonuç görmüş olursunuz hem.

Arkadaşlar ekran kartı olarak GTX 1050 islemci olarak AMD A8 5600k APU kullanıyorum. Bu islemciyi alip daha iyi bir ekran kartına gecene kadar kullanabilir miyim? Ve bu işlemcinin yanına alabileceğim en iyi ekran kartı ne olabilir?
gtx 1660 ti almanı tavsiye ederim gtx1080 alma o kadar bütçen varsa ona yakın fps veren rtx teknolojisi bulunduran rtx 2060 al

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı