Çözüldü R5 2400G ve RX 570 Rust oynarken hata vermeden kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

umutcantkn132

Hectopat
Uzun zamandır Rust oynuyorum, son zamanlarda yaklaşık 1 aydır 1 saatlik oyun oynama sürecinden sonra oyun kendi kendine hiçbir hata vermeden kapanıyor. Sonra tekrar girdiğimde oyun 15 dk veya 20 dk sonra tekrar kapanıyor.

Sistemim:
AMD Ryzen 5 2400G
16 GB RAM
RX570 8 GB
Win10 Pro

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
H
Uzun zamandır Rust oynuyorum, son zamanlarda yaklaşık 1 aydır 1 saatlik oyun oynama sürecinden sonra oyun kendi kendine hiçbir hata vermeden kapanıyor. Sonra tekrar girdiğimde oyun 15 dk veya 20 dk sonra tekrar kapanıyor.

Sistemim:
AMD Ryzen 5 2400G
16 GB RAM
RX570 8 GB
Win10 Pro
Bir yerderden daha yüksek watt'lı bir güç kaynağı bulup öyle dene galiba sorun power'da 😁

Sistemim:
AMD Ryzen 5 2400G
16 GB RAM
RX570 8 GB
Win10 Pro
Bir yerderden daha yüksek watt'lı bir güç kaynağı bulup öyle dene galiba sorun power'da 😁

Çözüm
Güç kaynağını belirtmemişsin ve arkadaşın cevabını "en iyi cevap" olarak seçmişsin. Anlam veremedim doğrusu. Güç kaynağın 400W ve aşağısında ise, güç kaynağını değiştirmen sorunu çözebilir.

Güç kaynağını belirtmemişsin ve arkadaşın cevabını "en iyi cevap" olarak seçmişsin. Anlam veremedim doğrusu. Güç kaynağın 400W ve aşağısında ise, güç kaynağını değiştirmen sorunu çözebilir.
cevap yazamadığım için beğenmiştim sadece pardon bilmiyorum kullanmayı yeniyim biraz
450w 80+ psu var daha önce yoktu sonradan olan bir olay bu
Isı değerleriniz nedir oyunda kontrol ettiniz mi?
ediyorum ama sadece cpu ısısını göremiyorum birkaç program kullandım hiçbir sonuç alamadım
GPU max 75 derece oluyor

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı