Rust hata vermeden kapanıyor

limonlunemesis

Femtopat
İşlemcim yük altında değilken 45-50 derece civarında oluyor. AIDA64 ile işlemci ısıma Rust oyununda baktığımda bir servere girdiğimde 67 civarına çıkıyor ancak oyun hiçbir hata vermeden kapanıyor. Yerel dosyalarda bir crashlog da yok. Facepunch a gönderebileceğim ve kasamda egzoz fanı yok. Bugüne kadar var sanıyordum bir tek önde hava girişi sağlayan 120mmlik bir fanım var. Oyunun kapanma sorunu işlemci sıcaklığından meydana gelmese bile bir egzoz fanı alacağım. Oyunun kapanma sorunu sizce işlemci sıcaklığımdan mı oluyor?

Sisteminizi belirtin.

Intel i5 6400 GTX 970 4G MSI M3 anakart 16 GB RAM DDR4 sorunun sistemle alakalı olduğnunu düşünmüorum fan sipariş ettim geldi 61 derece Max görüyorum ancak yine de oyuna girip birkaç saniye yürüdüğümde oyun öküyor çökerken mouse imleci takıla takıla hareket ediyor Rust'ta yerel dosyalarda bir hata log u gözükmüyor ayrı bir dosyanın içinde oluşuyorsa crashlog söyler misiniz?

Edit: Rust 2dk öncesine kadar SSD'de yüklüydü harddiske taşıdım böyle deneyeceğim
Intel i5 6400 GTX 970 4G MSI M3 anakart 16 GB RAM DDR4 sorunun sistemle alakalı olduğnunu düşünmüorum fan sipariş ettim geldi 61 derece Max görüyorum ancak yine de oyuna girip birkaç saniye yürüdüğümde oyun öküyor çökerken mouse imleci takıla takıla hareket ediyor Rust'ta yerel dosyalarda bir hata log u gözükmüyor ayrı bir dosyanın içinde oluşuyorsa crashlog söyler misiniz?

Edit: Rust 2dk öncesine kadar SSD'de yüklüydü harddiske taşıdım böyle deneyeceğim
hdd ye taşımak işe yaramadı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı