Rust hata vermeden kapanıyor

Daha fazla  
Merhaba. Rust'a başlat dediğim gibi oyuna tam gireceği sırada anlık kapanıyor. Sebebini bilmiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

1704709457669.png

Bu ekranda kapanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Rust'a başlat dediğim gibi oyuna tam gireceği sırada anlık kapanıyor. Sebebini bilmiyorum, yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 2078170

Bu ekranda kapanıyor.
Easy Anti-Cheat'i kapatarak girme şansın var mı? Benim arkadaşımda da çöküyordu onu deaktif ederek çözmüştü. Eğer ona rağmen çökerse Windows'un içinden Olay Görüntüleyicisini açarak kapanma esnasında verdiği hatayı burada paylaşma imkanın var mı?

......

Easy Anti-Cheat'i kapatarak girme şansın var mı? Benim arkadaşımda da çöküyordu onu deaktif ederek çözmüştü. Eğer ona rağmen çökerse Windows'un içinden Olay Görüntüleyicisini açarak kapanma esnasında verdiği hatayı burada paylaşma imkanın var mı?
easy anticheatı nasıl kapatabilirim

herhangibi bir hata vermiyor sadece direkt kapanıyor

......

easy anticheatı nasıl kapatabilirim

herhangibi bir hata vermiyor sadece direkt kapanıyor
Bu videodaki çözüm işine yarayabilir. Steam'den oynarken başlatma seçeneklerinde görünüyordu. Bende uzun zamandır indirip oynamadım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı