R5 2600 1660S Sisteme Kasa Önerisi

yusuf.tosun

Centipat
Arkadaşlar kasam çok ısındığı için buz gibi bir kasa istiyorum
Ryzen 5 2600
PH-1660S ( tek fan )
16 GB RAM 3000MHz
B450M Dragon
Bir sistemim var 70 derecelerde GTA 5 oynamak istiyorum artık 83-84 görmek istemiyorum. Aerocool Airhawk Duo düşünüyorum herkes kasa için buzdolabı diyor fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kasam çok ısındığı için buz gibi bir kasa istiyorum
Ryzen 5 2600
PH-1660S ( tek fan )
16 GB RAM 3000MHz
B450M Dragon
Bir sistemim var 70 derecelerde GTA 5 oynamak istiyorum artık 83-84 görmek istemiyorum. Aerocool Airhawk Duo düşünüyorum herkes kasa için buzdolabı diyor fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim :)
Airhawk Duo için bütçen yetiyorsa tabi onu al. Üste de en az bir fan takarsan mükemmel olur 😀

Bu arada işlemcin stok fanla 70 dereceyi pek geçmez ama o ekran kartı kasa falan dinlemez 80 dereceleri görür gibi geliyor. Soğutması iyi olan bir kart değil.

Airhawk Duo’yu imzamdaki sistemimle kullanıyorum memnunum. Ekran kartı Furmark’ta 68-69, oyunlarda 70-71 görüyor en fazla. İşlemci de 60-65 derecelerde genel olarak.

Arkadaşlar kasam çok ısındığı için buz gibi bir kasa istiyorum.
Ryzen 5 2600.
PH-1660S ( tek fan )
16 GB RAM 3000MHz.
B450M Dragon.

Kanka TG 5 veya Frisby Venom alabilirsin ben Vega 64 ve R7 2700X'de Venom kullanıyorum gayet memnunum.

Spec-Delta önerebilirim soğutması 2080S için bile iyi. ☺
Kaç derece oynuyorsun ağır yüklü oyunları uzun sürede ?
Airhawk Duo için bütçen yetiyorsa tabi onu al. Üste de en az bir fan takarsan mükemmel olur 😀

Bu arada işlemcin stok fanla 70 dereceyi pek geçmez ama o ekran kartı kasa falan dinlemez 80 dereceleri görür gibi geliyor. Soğutması iyi olan bir kart değil.
Boşu boşuna para mı veririm diyosun ya ?
Airhawk Duo’yu imzamdaki sistemimle kullanıyorum memnunum. Ekran kartı Furmark’ta 68-69, oyunlarda 70-71 görüyor en fazla. İşlemci de 60-65 derecelerde genel olarak.
Çok teşekkürler :)

Son düzenleme:
Dostum ben MSI Mag Forge 100M kullanıyorum soğutması iyidir öneririm.

Geri
Yukarı