R5 2600 1660S Sisteme Kasa Önerisi

yusuf.tosun

Centipat
Arkadaşlar kasam çok ısındığı için buz gibi bir kasa istiyorum
Ryzen 5 2600
PH-1660S ( tek fan )
16 GB RAM 3000MHz
B450M Dragon
Bir sistemim var 70 derecelerde GTA 5 oynamak istiyorum artık 83-84 görmek istemiyorum. Aerocool Airhawk Duo düşünüyorum herkes kasa için buzdolabı diyor fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kasam çok ısındığı için buz gibi bir kasa istiyorum
Ryzen 5 2600
PH-1660S ( tek fan )
16 GB RAM 3000MHz
B450M Dragon
Bir sistemim var 70 derecelerde GTA 5 oynamak istiyorum artık 83-84 görmek istemiyorum. Aerocool Airhawk Duo düşünüyorum herkes kasa için buzdolabı diyor fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi yazarsanız sevinirim :)
Airhawk Duo için bütçen yetiyorsa tabi onu al. Üste de en az bir fan takarsan mükemmel olur 😀

Bu arada işlemcin stok fanla 70 dereceyi pek geçmez ama o ekran kartı kasa falan dinlemez 80 dereceleri görür gibi geliyor. Soğutması iyi olan bir kart değil.

Airhawk Duo’yu imzamdaki sistemimle kullanıyorum memnunum. Ekran kartı Furmark’ta 68-69, oyunlarda 70-71 görüyor en fazla. İşlemci de 60-65 derecelerde genel olarak.

Arkadaşlar kasam çok ısındığı için buz gibi bir kasa istiyorum.
Ryzen 5 2600.
PH-1660S ( tek fan )
16 GB RAM 3000MHz.
B450M Dragon.

Kanka TG 5 veya Frisby Venom alabilirsin ben Vega 64 ve R7 2700X'de Venom kullanıyorum gayet memnunum.

Spec-Delta önerebilirim soğutması 2080S için bile iyi. ☺
Kaç derece oynuyorsun ağır yüklü oyunları uzun sürede ?
Airhawk Duo için bütçen yetiyorsa tabi onu al. Üste de en az bir fan takarsan mükemmel olur 😀

Bu arada işlemcin stok fanla 70 dereceyi pek geçmez ama o ekran kartı kasa falan dinlemez 80 dereceleri görür gibi geliyor. Soğutması iyi olan bir kart değil.
Boşu boşuna para mı veririm diyosun ya ?
Airhawk Duo’yu imzamdaki sistemimle kullanıyorum memnunum. Ekran kartı Furmark’ta 68-69, oyunlarda 70-71 görüyor en fazla. İşlemci de 60-65 derecelerde genel olarak.
Çok teşekkürler :)

Son düzenleme:
Dostum ben MSI Mag Forge 100M kullanıyorum soğutması iyidir öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı