R5 2600 GTX 1660 Super sistem toplama

İşte bence sistem toplamanın net bir zamanı yok. Sadece şu an toplamayın diyorum. Bana kalırsa sistem toplayacak insan acele etmemeli. Ne zaman nerede uygun fiyatlı görürse beklemeden direk almalı. Böyle böyle bütün parçaları indirim kovalayarak toplayınca nereden baksanız 400-500 TL cebinize kalır. Onunla da 10 numara oyunlar alınır. Onun için bence arkadaşınıza söyleyin parası hazır beklesin ve indirim kovalamaya başlasın.

İşte bence sistem toplamanın net bir zamanı yok. Sadece şu an toplamayın diyorum. Bana kalırsa sistem toplayacak insan Ace'le etmemeli. Ne zaman nerede uygun fiyatlı görürse beklemeden direkt almalı. Böyle böyle bütün parçaları indirim kovalayarak toplayınca nereden baksanız 400-500 TL cebinize kalır. Onunla da 10 numara oyunlar alınır. Onun için bence arkadaşınıza söyleyin parası hazır beklesin ve indirim kovalamaya başlasın.

Dediğim gibi yaz indirimlerini falan bekliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
@MSAtak Asrock'un giriş seviyesi B450 çipsetli bir anakartı. Galax ise ülkemiz haricinde de uygun fiyatlarıyla dikkat çeken bir ekran kartı üreticisidir. Nasıl ki her markanın giriş seviyesi ve üst seviye olarak farklı modelleri varsa bu iki markanın da üst seviye parçaları vardır.
İki markayı da araştırın öyle yorum yapın.

@MSAtak Asrock'un giriş seviyesi B450 çipsetli bir anakartı. Galax ise ülkemiz haricinde de uygun fiyatlarıyla dikkat çeken bir ekran kartı üreticisidir. Nasıl ki her markanın giriş seviyesi ve üst seviye olarak farklı modelleri varsa bu iki markanın da üst seviye parçaları vardır.
İki markayı da araştırın öyle yorum yapın.
Bir Marka adı altında Üretim Yapmayı başarmışlar. İllaki iyi yanları olacak.
Bize (Ülkeye)gelmiyorsa; Bize (Millete)gelmiyor demektir.
Aynı paraya Tanıdık marka almak varken Farklı yöne gidilmez. Şurada MSI/Asus/Giga ile ilgili Ağır Soru sorsam çoğunluk bilir bilmeyen öğrenir. Farklı Markada Basit soru sorsam cevap dahi gelmeyebilir. Görüşüm buradaki çoğu kişi yardım almaya geliyor. Bileşenlerden/Sistemden anlamayan çok kişi var. Birde Sistem İngilizce ise en basit işi dahi çözemezler. Bilmeyen kullanıcılar. Herkese önerilmemesi gerek bence.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı