Çözüldü R5 2600 GTX1650S sistemde PUBG çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

burak0617

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben ranked olarak PUBG oynamaya devam ediyorum ancak düzenli olarak crash yiyorum. Sistem gayet akıcı oynatıyor ancak anlık görüntü takılıyor bir süre sesler gelmeye devam ediyor ve masaüstüne atıyor çökme hatası veriyor. Isı değerlerim normal. Format attım yeni düzelmedi sürücülerim güncel bir çok şeyi denedim sizin tavsiyeniz nedir ? Teşekkürler
Sistem olarak;
-Ryzen 5 2600.
-Team 16 GB RAM 3200MHz.
-Strix GTX 1650 Super.
-Samsung 1 TB M.2 SSD.
- Thermaltake 750W PSU gold.
Ekran Alıntısı.PNG

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    57 KB · Görüntüleme: 16
Çözüm
Ben aşağıdaki videoları yaptım. Ek olarak başka RAM taktım yine hata verince RAM sorunlu değil dedim. Şu an 4-5 gündür problemim çözülmüş gibi duruyor. Videolar kesin çözüm değil ama bence. Videolardaki işlemleri yapınca Steam yönetici olarak başlatmak gerekiyor eğer PUBG oynanacaksa. Belki yine hata verebilir ancak RAM slotlarını 1-3 yerine 2-4 yaptım 4-5 gündür sesi çıkmıyor :D
Belki okuyan başkasına çözüm olabilir.

1.Video
2.Video
Ben aşağıdaki videoları yaptım. Ek olarak başka RAM taktım yine hata verince RAM sorunlu değil dedim. Şu an 4-5 gündür problemim çözülmüş gibi duruyor. Videolar kesin çözüm değil ama bence. Videolardaki işlemleri yapınca Steam yönetici olarak başlatmak gerekiyor eğer PUBG oynanacaksa. Belki yine hata verebilir ancak RAM slotlarını 1-3 yerine 2-4 yaptım 4-5 gündür sesi çıkmıyor :D
Belki okuyan başkasına çözüm olabilir.

1.Video
2.Video

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı