R5 2600 için anakart önerisi

mertkacamaz

Hectopat
Merhaba. yakın zamanda AMD Ryzen 5 2600 işlemci, AMD RX 5500 XT ve 3200 MHz (2x8) 16 GB CL16 RAM almayı düşünüyorum. Bunlarla uyumlu maximum 450 liralık anakart önerilerinizi alabilir miyim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer parçaları tek tek alıyorsanız ve işlemciyi daha almadıysanız attığım linkten alabilirsiniz. Bu işlemci Ryzen 5 1600(12nm) yeni versiyon olup Ryzen 2600 ile neredeyse aynı güçtedir ve yaklaşık 200 lira daha ucuzdur. Paranız cebinizde kalsın. Farklı bir yerden alacakasanız sorun kesin 12 nm ise oradan da alabilirsiniz.

Eğer parçaları tek tek alıyorsanız ve işlemciyi daha almadıysanız attığım linkten alabilirsiniz. Bu işlemci Ryzen 5 1600(12nm) yeni versiyon olup Ryzen 2600 ile neredeyse aynı güçtedir ve yaklaşık 200 lira daha ucuzdur. Paranız cebinizde kalsın. Farklı bir yerden alacakasanız sorun kesin 12 nm ise oradan da alabilirsiniz.
evet aslında diğer parçalar bütçemi aştığı için ana karttan kısmayı düşündüm yoksa asus prime b450m k almayı planlıyordum bu sayede yeni r5 1600 ile asus prime b450m k alabilirim o halde.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı