R5 2600 RX 570 sisteme Power Supply tavsiyesi

Knight Online diye oyun oynuyorum bunda FPS sorunum var ve onu açınca bunda ara ara donma yapıyor ama o oyun harici hiçbir sorunum yok cok araştırdım bunun sebebi oyunun eski oyun motoru Intel odaklı olmasıymış sözde önemli olan tek çekirdek performans gücümüş filen falan bir sürü şey dediler CS:GO Full 320 350 FPS alıyorum şu kaç senelik oyun 60 70 alıyorum şaka gibi geliyor ve anlık düşüyor FPS cözemiyorum

Şahsen "Intel odaklı" gibi bir şey olacağını sanmıyorum. Lakin eski oyunlarda stabil çalışmama sorunu makul. Diğer oyunlarda bir sorun yaşamıyorsanız, bu oyun nezdinde bir durum olduğu net. Bilemediğim için eğer ayarlarda "varsayılan" bulunuyorsa, buradan başlayıp tüm ayarları deneyerek aldığınız FPS'leri ölçün.

Şahsen "Intel odaklı" gibi bir şey olacağını sanmıyorum. Lakin eski oyunlarda stabil çalışmama sorunu makul. Diğer oyunlarda bir sorun yaşamıyorsanız, bu oyun nezdinde bir durum olduğu net. Bilemediğim için eğer ayarlarda "varsayılan" bulunuyorsa, buradan başlayıp tüm ayarları deneyerek aldığınız FPS'leri ölçün.

Yani kısaca Power Supply değişmeme gerek yok diyorsunuz Supply saglıklı calısıp calısmadıgını anlama yolu mümkün mü peki

Yani kısaca Power Supply değişmeme gerek yok diyorsunuz Supply saglıklı calısıp calısmadıgını anlama yolu mümkün mü peki

Şimdi şunu belirtmem lazım: Frisby bir PSU kullanıyorsanız, "güvenilir" diyemem. İyi bir marka değil. OCCT, test için düşünülebilir. Ancak: Zaten kötü olan bir güç kaynağını teste tabi tutmak ne kadar doğru olur? Ben pek meraklı değilim. En azından daha iyi bir güç kaynağı alarak bu taraftaki soru işaretleri silinebilir.

Şimdi şunu belirtmem lazım: Frisby bir PSU kullanıyorsanız, "güvenilir" diyemem. İyi bir marka değil. OCCT, test için düşünülebilir. Ancak: Zaten kötü olan bir güç kaynağını teste tabii tutmak ne kadar doğru olur? Ben pek meraklı değilim. En azından daha iyi bir güç kaynağı alarak bu taraftaki soru işaretleri silinebilir.

Peki teşekkür ederim o zaman bu önerdiğiniz fanı alıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı