R5 2600 RX 580 sistem Discord yayınında görüntü pikselleşiyor

momentil

Decapat
Merhaba,

Son bir-iki aydır Discord'tan yayın açtığımda birkaç dakika sonra yayın pikselleşiyor ve donuk donuk görüntü veriyor. Discord Nitro'yla alakalı değil çünkü Nitro kullandım 1080p 60FPS yayın verdim yine aynısı oldu. İnternetimle alakalı olduğunu da düşünmüyorum Kablonet kullanıyorum hızım 100Mbps download 5Mbps upload.

test.png

Sistem özelliklerim şöyle;

Ryzen 5 2600.
Sapphire RX580 Nitro Plus 8 GB.
ASUS B450M-K anakart.
16 GB 3000 MHz RAM.
Orijinal Windows 10.

İstediğiniz test, ayar vs. olursa uygulayıp dönüş yapabilirim. Nedenini anlayamamak insanın sinirini bozuyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kablonet 24Mbps kullanan bir çocuk vardı DC'de aynı sorunu yaşıyorduk. Sürekli dakika başı yeniden açıyordu yayını.
Kablonet'in sorunu olabilir. 2Mbps Upload'ı olan TT kullanlarda sorun yoktu mesela.

Aynı interneti kullanan ve bana yakın oturan arkadaşım var, onda böyle bir sorun olmuyor.

Kablonet 24Mbps kullanan bir çocuk vardı DC'de aynı sorunu yaşıyorduk. Sürekli dakika başı yeniden açıyordu yayını.
Kablonet'in sorunu olabilir. 2Mbps Upload'ı olan TT kullanlarda sorun yoktu mesela.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, Discord'un yayın özelliği henüz stabil çalışmıyor. Upload'ınız ne kadar yüksek olursa olsun yinede sorun çıkabiliyor.

Hocam, Discord'un yayın özelliği henüz stabil çalışmıyor. Upload'ınız ne kadar yüksek olursa olsun yinede sorun çıkabiliyor.
Önceden böyle bir sorun yaşamıyordum, aynı şekilde arkadaşlarımın yayınlarında da böyle bir sorun yok. Benim internetim/bilgisayarımla alakalı bir sorun olduğunu düşünüyorum ama ne olduğunu çözemedim.

Geri
Yukarı