R5 2600 - RX 580 sisteme 500W PSU yeterli mi?

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Ekran kartının gücünü %70'e sınırlıyor bu sayede az güç çektiği için PSU'ya yetiyor. Normalde Nitro+ olanlar 200-230W diğer modeller 185W. Yani 185W yerine 130W çekiyor kartın.

O kartın 200W çekmesi imkansız, en fazla 120W çektirebilmiştim ben Power limit +10 da.

O kartın 200W çekmesi imkansız, en fazla 120W çektirebilmiştim ben Power limit +10 da.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5:30'dan itibaren izle. 249 watt çekmiş ki zaten GPU'nun kendisi 185W.

Yaptım yaptım zaten gidiyor yine de.

En başta açık mavi ekran oluyor sonra siyah oluyor kapanıyor.

Değişik. Dün sorunsuzdu bugün sorunlu, sanırım en erken şekilde PSU değiştirmen gerekecek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5:30'dan itibaren izle. 249 watt çekmiş ki zaten GPU'nun kendisi 185W.

Değişik. Dün sorunsuzdu bugün sorunlu, sanırım en erken şekilde PSU değiştirmen gerekecek.
stres testi yapicam tüm parçalara ayrı ayrı parçaları yeni aldım sorun onlarda çıkmasın da 🫨

Stres testi yapacağım tüm parçalara ayrı ayrı parçaları yeni aldım sorun onlarda çıkmasın da 🫨

Testleri yaptım, yeni aldığım tüm parçaları teste soktum, en sonda PSU'yu soktum başlattığım gibi kapandı. Sorunun kaynağını garantiledik en azından

Son düzenleme:

Geri
Yukarı