R5 2600 RX 580 sistemin tahmini GTA 6 performansı nasıl olur?

Hmm hocam firmada çalışansınız sanırım. Kolay gelsin size umarım oyunu belirtildiği tarihte çıkarırsınız.
o oyunun OPT. Mükemmel olacak ve sana tekrar cevap yazacağım. Ardından kudurmanı izleyeceğim.

Düşük-orta arası oynatır tahminen. Optimizasyonunun iyi olacağını düşünüyorum. Kartınız kötü değil ancak işlemciniz şu anki oyunlar için bile iyi sayılmaz.
GTA 5 de PC'ye sonradan çıkmasına rağmen optimizasyon sorunlarıyla yayınlandı. Ama yine de evet, 4090 ister demek biraz mübalağa'ya giriyor.

Açıklama yapıldı. PlayStation Xbox 2025 diye. Resmi açıklama PC'de 2 sene sonra çıkıyor. 2026-27 PC çıkışı. Öğren gel.

Ben tarih ilgili bir şey dedim mi? Okumayı öğren önce. Sadece yediremiyorsun.

GTA 5 de PC'ye sonradan çıkmasına rağmen optimizasyon sorunlarıyla yayınlandı. Ama yine de evet, 4090 ister demek biraz mübalağa'ya giriyor.

Çünkü Rockstar PC portunu yapmakta zorluk çekiyor. Çoğu oyunu böyle çıkıyor ama akıllanmıştır umarım.

DLSS frame generation gibi teknolojiler ile 4000 serisi tüm kartların yüksek ayarlar 1080p de oynatacağını düşünüyorum. Ama RX 580 imkanı yok hocam hatta kart patlar oyunu açmaya kalkışırsan.

Geri
Yukarı