R5 2600 & RX 590 - BF5 Kasma Sorunu

Benim en yüksek ayarlarda en az 72 dereceleri görüyor ya hayret. Hava sirkülasyonu kötü benim kasanın sanırsam. Hem fan yok hemde hava alacak çok bir yeri yok kasamın.

İşlemci sıcaklığınız ne kadar oluyor peki? Kasanız nedir? Ekstra fan alırsanız hava akışınız düzelecektir.

Son düzenleme:
Sorun RAM. RAM kullanımı BF5'de 10-11 GB kadar çıkıyor. Min 9 civarı seyrediyor. Aynısı benimde başıma geldi. RAM kullanımı bakınca herşey anlaşılıyordu zaten.

İşlemci sıcaklığınız ne kadar oluyor peki? Kasanız nedir? Ekstra fan alırsanız hava akışınız düzelecektir.
Corsair Carbide Spec 05 kasamın ismi. İçinde küfür niteliğinde sadece 2 fan var. Birisi arkadaki birisi öndeki fan başka yok. Kasa küçük zaten birde. İnternetten fan bakayım dedim kasa değiştirdiğimdede kullanırım diye kaliteli fanların sadece 1 tanesi 150 TL'den başlıyor. Corsair Carbide Spec Delta RGB alabilseydim, o kasanın indirimini kaçırmasaydım 3 fan fiyatına bomba bir kasam olacaktı. İndirimde diye aldım bu kasayı almaz olaydım...

Corsair Carbide Spec 05 kasamın ismi. İçinde küfür niteliğinde sadece 2 fan var. Birisi arkadaki birisi öndeki fan başka yok. Kasa küçük zaten birde. İnternetten fan bakayım dedim kasa değiştirdiğimdede kullanırım diye kaliteli fanların sadece 1 tanesi 150 TL'den başlıyor. Corsair Carbide Spec Delta RGB alabilseydim, o kasanın indirimini kaçırmasaydım 3 fan fiyatına bomba bir kasam olacaktı. İndirimde diye aldım bu kasayı almaz olaydım...

Aslında kasanız gayet iyi, fan konusu baya üzdü.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı